Konsultacje feng shui


odbyło się
12
01.2017
Czwartek
Tczew - Konsultacje feng shui
Życie tak szybko biegnie, że pewnie już zapomnieliście, że niedawno zaczął się nowy rok. Większość nie zdaje sobie sprawy, że trwa karnawał, choć karnawał też już nie jest tak wykorzystywany na zabawę jak przed laty.

Ten pośpiech życia powoduje, że przyjmujemy zdarzenia życiowe jako coś oczywistego, nie zdając sobie sprawy z tego, że można łagodzić lub unikać czekających nas nieprzyjemnych niespodzianek.
Życzę wszystkim, abyśmy byli zawsze we właściwym miejscu o właściwym czasie. Kto chce zwiększyć swoją szansę na takie przeżywanie życia może skorzystać z wiedzy, z której wielu już korzysta.
Zapraszam w każdy czwartek w godz.16.00-17.00, jak zwykle w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, przy ul Westerplatte 3, pok. nr 18. Wstępne konsultacje są bezpłatne.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

O co chodzi w Feng Shui? Więcej informacji i kontakt na www.twojeotoczenie.pl (skopiuj link i wprowadź do przeglądarki).
Zachęcam do rejestracji i zadawania pytań na http://www.odc.fora.pl/. Na tym forum można dowiedzieć się więcej i rozwiać wątpliwości. Odpowiedzi na Wasze pytania wzbogacą Waszą wiedzę.
Zapraszam
Konsultant Feng Shui
mgr inż. Wiesław Jurek

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul.Westerplatte 3" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej