Joga w Colorfit


odbyło się
15
02.2018
Czwartek
Tczew - Joga w Colorfit
Colorfit Gym & Fitness Center zaprasza na spotkanie z Jogą pod okiem Ani, w bardzo miłym towarzystwie uczestników tych cyklicznych zbiorów ćwiczeń fizycznych i oddechowych oraz dyscyplin duchowych, które mają pozytywny wpływ na całe ciało i umysł.
"...Joga uwalnia człowieka od życiowych smutków i chorób oraz poruszeń umysłu. Daje wewnętrzny spokój i opanowanie, wewnętrzną jedność w zmaganiach życiowych. Jest sztuką poznawania samego siebie..." (Gita S.Iyengar Joga doskonała dla kobiet).
Jogę należy ćwiczyć z pustym żołądkiem, ostatni posiłek 2 godz. przed zajęciami, nie ma również potrzeby picia wody podczas zajęć. Na zajęciach wykonujemy asany w przemyślanym porządku, na boso - bez obuwia i skarpetek, dlatego dobrze jest mieć własną matę, kostkę i taśmę do jogi. Zajęcia rozpoczynamy krótkim skupieniem, a kończymy relaksem:)
Zapraszamy na zajęcia w każdy czwartek, o godz. 19.15 - czas trwania 60 minut.
Wstęp w oparciu o karnety Open, karnety Joga 4/8 wejść, wejściówki jednorazowe oraz FREE, a także karty sportowe Multisport, Fitsport, Fitprofit oraz OK System. Dla pozostałych chętnych - 20 pln:)

Rezerwacje nie są konieczne:)
Tel. 58 728 50 82

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej