Dbania o zdrowie ciąg dalszy


odbyło się
24
08.2019
Sobota
Tczew - Dbania o zdrowie ciąg dalszy
Ćwiczenia tai chi można traktować jako metodę leczenia wielu schorzeń równolegle z konwencjonalnymi metodami. Coraz częściej w publikacjach ten system ćwiczeń jest rekomendowany przez specjalistów. Ale lepszym rozwiązaniem jest traktowanie tych ćwiczeń jako profilaktykę, a to powinien stosować każdy.

Zdrowie się ma jeśli się o nie dba. Współczesny tryb życia to największy wróg naszego zdrowia. Możesz bez dużego wysiłku je odzyskiwać i regenerować ciało.
Tai chi nie jest wyczerpujące jak inne rodzaje aktywności, a efektem są doładowane akumulatory i regeneracja ciała.
Ćwiczenia TAI CHI to sprawdzona przez wieki i akceptowana współcześnie forma umożliwiająca przywrócenie i poprawę zdrowia.

Ogólnym i podstawowym efektem ćwiczeń tai chi jest przywracanie do równowagi ciała, ducha i umysłu. W konsekwencji przekłada się to na zdrowsze i dłuższe życie, przy jednoczesnym zwiększeniu codziennych możliwości życiowych.
Ten rodzaj ćwiczeń daje o wiele większe efekty niż wyczerpujące treningi wytrzymałościowe.

Zajęcia są bezpłatne z inicjatywy TUTW i finansowane przez TCSiR.

Dzięki temu jest to najtańsza, efektywna forma odzyskiwania zdrowia. Wymaga tylko osobistego uczestnictwa. Nikt nie zadba o nasze zdrowie tak jak my sami.
Efekty wykonywania tych ćwiczeń są bardzo szerokie, a skutkiem systematycznych ćwiczeń jest długotrwała poprawa zdrowia.
Skorzystanie z takiej szansy to pierwszy krok ku zdrowiu.


Ćwiczenia prowadzi wieloletni praktyk - Wiesław Jurek. Masz pytania - dzwoń 606 469 027

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, Wojska Polskiego 28" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej