Festiwal Gier Rodzinnych


odbyło się
17
02.2017
Piątek
Tczew - Festiwal Gier Rodzinnych
Fundacja Przekaż Dalej i Spółdzielczy Dom Kultury na Suchostrzygach zapraszają na FESTIWAL GIER RODZINNYCH, który rozpocznie się w piątek 17 lutego o godz. 17:00.

Strona wydarzenia na FB:https://www.facebook.com/events/1916742115222209/

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo gier, głównie planszowych, ale nie zabraknie też miejsca dla sympatyków gier w karty i klasycznych zeszytowych.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


W czasie Festiwalu odbywać będą się również warsztaty tworzenia gier dla najmłodszych.

Chcemy, aby była to impreza rodzinna, dlatego przychodźcie całymi rodzinami.

Gościć będziemy również Tczewski Klub Fantastyki. Zaprezentuje swoje gry fabularne, których nie spotkasz w pierwszym lepszym sklepie.

Dla miłośników szachów przygotowany zostanie specjalny kącik, w którym można będzie spróbować sił z innymi uczestnikami.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


A może masz własną kolekcję ciekawych gier! Skontaktuj się z nami i zostań naszym gościem.

Na miejscu spróbować będzie można domowych wypieków i kawy, a dochód z ich sprzedaży w całości zostanie przekazany na realizację projektów fundacji Przekaż Dalej.

Jeśli masz w domu stare gry, nawet niekompletne, przynieś je z sobą i podaruj je nam - na pewno jeszcze je wykorzystamy.

ZAPRASZAMY

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "Suchostrzygi, Spółdzielczy Dom Kultury, Franciszka Żwirki 49, 83-100 Tczew," na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej