Konsultacje feng shui


odbyło się
08
12.2016
Czwartek
Tczew - Konsultacje feng shui
Mikołaj, Boże Narodzenie, Nowy Rok - czas życzeń i planów. Planujemy ważne uroczystości rodzinne. Planujemy przedsięwzięcia. Często jednak kontynuacja naszych planów nie jest zgodna z naszymi oczekiwaniami.

Każda kultura starożytna próbowała znaleźć metody przewidywania przyszłości oraz skuteczne sposoby podejmowania decyzji. Wiedza feng shui, a szczególnie metoda Czterech Filarów Przeznaczenia pozwala z dość znacznym stopniu określić trendy jakie występują w naszym życiu, co umożliwia bardziej świadome planowanie sukcesów jak i przyjmowanie porażek.
Zapraszam w czwartek w godz.16.00-17.00, jak zwykle w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, przy ul Westerplatte 3, pok. nr 18. Wstępne konsultacje są bezpłatne.
O co chodzi w Feng Shui? Więcej informacji i kontakt na http://n8at20.webwavecms.com/ (skopiuj link i wprowadź do przeglądarki).
Zachęcam do rejestracji i zadawania pytań na http://www.odc.fora.pl/. Na tym forum można dowiedzieć się więcej i rozwiać wątpliwości. Wasze pytania wzbogacą Waszą wiedzę.
Zapraszam
Konsultant Feng Shui
mgr inż. Wiesław Jurek

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Obrońców Westerplatte 3" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej