Helios zaprasza na Kino Kobiet

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
19
01.2017
Czwartek
Tczew - Helios zaprasza na Kino Kobiet
Serdecznie zapraszamy na pierwszą w tym roku styczniową odsłonę "Kina Kobiet". Nowy Rok rozpoczniemy doskonałą komedią twórców "Listów do M" - filmem "Po prostu przyjaźń"! Na kinowym ekranie zagoszczą Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Więdłocha, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski  i Bartłomiej Topa.  A skoro to film o przyjaźni - koniecznie zabierzcie ze sobą Waszą przyjaciółkę,
mamę, siostrę. Jak co miesiąc nie zabraknie dodatkowych atrakcji i konkursów z nagrodami.


Seans w terminie 19 styczeń (czwartek)
godz. 18.30 - Helios Tczew


MOTYW WIECZORU

Na styczniowe seanse zapraszamy Panie w stylizacjach karnawałowych. Niech kinowa sala rozbłyśnie cekinami, brokatem i błyskotkami. Niech królują karnawałowe maski, pióra, balony, hafty i balowe przebrania. Liczymy na Waszą inwencję i pomysłowość.

W holu tczewskiego kina od godz. 17:30 czekać na Was będą:

Attimo - Fotografia Artystyczna pani Beaty Czaplewskiej, która specjalnie dla naszych pań przeprowadzi sesję zdjęciową pod tytułem "Karnawałowe gwiazdy"! Na tle naszej ścianki będziecie mogły w swoich stylizacjach karnawałowych wspólnie pozować do zdjęć, które po profesjonalnej obróbce wyślemy na wskazane adresy mailowe!


Na pierwsze w tym roku Kino Kobiet postanowiliśmy zaprosić również partnerów, którzy w minionym roku szczególnie pozytywnie zapisali się w pamięci fanek naszych spotkań (wiemy to od Was!):
Dzika Pracownia zachęci nas do wspólnych warsztatów, podczas których zaprezentuje jak w prosty sposób przygotować niepowtarzalny upominek na zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka.
Gospodarstwo Pasieczne "Miody z Kociewia" zaproponuje nam degustację swoich wyrobów, pokazując jednocześnie szeroki asortyment słodkości.

Mamy dla Was również wyjątkowe kalendarze ścienne na nowy rok! Rozdamy je już podczas konkursów na najbliższym Kinie Kobiet!

Wśród nagród, które rozdamy podczas naszych konkursów tuż po mini wykładzie między innymi:
vouchery rodzinne do Muzeum Zamkowego w Malborku,
nagrody rzeczowe ufundowane przez producenta mebli, Stolpio Design:
czajnik bezprzewodowy Siemens,
zestaw noży kuchennych BergHOFF,
voucher na zabieg "Złoto Kleopatry" ufundowane przez Salon Urody Kosmetika,
upominki rzeczowe, przygotowane ręcznie przez Dziką Pracownię,
zaproszenia na zajęcia "jump" od Rusz się z Beti,
książki od wydawnictw Agora oraz Rebis,
zestawy kosmetyków Ziaja.

O FILMIE

Są ze sobą na dobre i złe, na zawsze. Aż pewnego dnia... Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela (Przemysław Bluszcz) warto złamać zasady. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) wyrusza w góry , gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Bilety w sprzedaży! Ceny: 23 zł, 20 zł - przy zakupie min. 15 biletów

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).

LOKALNYMI PARTNERAMI STYCZNIOWEGO SPOTKANIA SĄ:

Attimo - Fotografia Artystyczna, Dzika Pracownia, Gospodarstwo Pasieczne "Miody z Kociewia", Stolpio Design, Rusz się z Beti, Centrum Urody Kosmetika, Muzeum Zamkowe w Malborku.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA