Charytatywna Gala Sportów Walki dla Karoliny. Przyjdź i pomóż!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
18
02.2017
Sobota
Tczew - Charytatywna Gala Sportów Walki dla Karoliny. Przyjdź i pomóż!
Takiej wielkiej akcji charytatywnej nasze miasto jeszcze nie widziało. Tysiące ludzi zaangażowały się w pomoc chorej na raka jelita cienkiego Karolinie Pastwie, głównie poprzez licytacje oraz datki. W sobotę kolejny przystanek w walce o życie Karoliny - Charytatywna Gala Sportów Walki. Organizatorem gali jest Fundacja Pro-Sport Spełniaj marzenia, której Prezesem jest Krystian Cieśnik.

Impreza odbędzie się o godzinie 16:00 w sali Thunder Fight Club przy ulicy Kwiatowej 18. Bilety wstępu w cenie 15 złotych, każdy może również wpłacić dowolną kwotę, która zostanie przekazana na leczenie. Chętni mogą również sponsorować galę. Osoba chcąca pomóc i znaleźć się na plakacie musi wysłać na konto Fundacji Pro-Sport Spełniaj Marzenia przynajmniej 200 złotych. Dotychczas do organizatora zgłosiło się aż 26 takich osób. Potwierdzenie oraz logo swojej firmy należy przesłać na maila: krystian.ciesnik@gmail.com

Numer konta Fundacji: 07 1140 2004 0000 3502 7668 3083


Organizator zaznacza, że cały dochód zostanie przekazany na terapię Karoliny, która aktualnie przebywa w Niemczech, gdzie przechodzi kolejny etap leczenia.

Na gali kibice zobaczą pojedynki zawodników MMA Team Tczew, Wisły Tczew, Wilków Kościerzyna, MMA Team Malbork oraz Thunder Fight Club. Pełna karta walk znajduje się pod artykułem.

- Akcja pomocy Karolinie powstała spontanicznie, jednak dzięki całej rzeszy osób jest dobrze skoordynowana i przynosi efekty, o jakich nikt nie śnił. Dzięki ogromnej liczbie datków i przedmiotów wystawianych na aukcjach Karolina mogła wyjechać na leczenie praktycznie natychmiast. Nie muszę chyba nikogo uświadamiać, że czas odgrywa tu kluczową rolę. To dopiero początek walki, ale nikt nie ma zamiaru się poddawać. W sobotę po raz kolejny liczymy na ludzi o dobrym sercu, a my postaramy się zapewnić dobrą atmosferę oraz sportowe emocje - powiedział organizator gali, Krystian Cieśnik.KARTA WALK:

MMA

Oskar Niedziałkowski (MMA Team Malbork) vs Kajetan Gasztkowski (MMA Team Malbork)
Adrian Szafruga (MMA Team Malbork) vs Sebastian Mateńka (MMA Team Malbork)
Michal Bucholc (MMA Team Malbork) vs Adam Pior (MMA Team Malbork)
Piotr Juracki (MMA Team Tczew) vs Paweł Puzio (MMA Team Tczew)

BOKS

Bartosz Granau (Thunder Fight Club) vs Artur Kuśmirek (Thunder Fight Club)
Mecz bokserski pomiędzy Wisłą Tczew i Wilkami Kościerzyna


Sonda - odpowiedz na pytanie

Jak Ci się żyje w mieście Tczew?

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA