Rozwiń skrzydła - spotkanie kobiet biznesu

Dom Przedsiębiorcy ma swoją wolnomularską przeszłość (fot. tcz.pl)

odbyło się
15
02.2018
Czwartek
Tczew - Rozwiń skrzydła - spotkanie kobiet biznesu
Szminki, Ploty, Papiloty - spotkanie z cyklu kobiet biznesu, temat najbliższego spotkania: "Rozwiń skrzydła"

Rozwiń skrzydła i zdobądź nowe kwalifikacje, lepszą pracę albo pozyskaj środki na rozwój swojej firmy!

Podczas spotkania zaprezentowane będą formy wsparcia z funduszy unijnych, projekty edukacyjne dla osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje lub pozyskać środki na start czy też rozwój firmy.


W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie, Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego i Biura Compass Consulting "Na fali ku karierze" oraz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego,

W trakcie spotkania nawiążesz nowe kontakty i zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci inaczej spojrzeć na swoje zawodowe jak i biznesowe plany!

Na spotkaniu będzie można porozmawiać z mentorkami biznesu i umówić się na indywidualne spotkanie, które pozwoli Ci uwierzyć we własne siły i możliwości!

Start: 15 lutego 2018 (czwartek) godz. 18:00


Miejsce: Dom Przedsiębiorcy, I piętro sala konferencyjna

Adres naszej grupy na profilu FB: https://www.facebook.com/groups/958263294212419/

Spotkania są odpowiedzią na potrzeby Pań. Ich celem jest inspiracja, wsparcie, motywacja i promocja swoich pomysłów i biznesów, a poprowadzi je p. Marzena Grochowska z firmy GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu.

Na uwagę zasługuje fakt, że charakter spotkań został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu, które objęło patronatem honorowym imprez organizowanych w ramach cyklu: "Szminki ploty papiloty"- http://pskb.pl/2014/03/17/szpilki-ploty-papiloty/

Główne założenia spotkań to budzenie w sobie wewnętrznej motywacji do pozytywnych zmian i rozwoju, odkrywanie swoich atutów, promowanie własnych biznesów i przekuwanie pasji w biznes oraz nade wszystko budowanie pewności siebie niezależnej od pogody.
Na każdym spotkaniu dajemy Paniom możliwość spotkania nowych osób i nawiązania trwałych relacji biznesowych!

Na tym spotkaniu nie może was zabraknąć!
Zobacz relację z naszych dotychczasowych spotkań: http://dp.tczew.pl/category/aktualnosci/kobiety-biznesu/

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA