porady feng shui


odbyło się
23
03.2017
Czwartek
Tczew - porady feng shui
Czy zastanawiałeś się nad tym , czym się zajmuje współczesna nauka? Coraz trudniej jest zupełnie coś nowego wymyślić. Coraz częściej w różnego rodzaju czasopismach, można znaleźć wzmianki, że "najnowsze badania naukowe potwierdziły coś co stosowały nasze babcie".

Takie wzmianki dotyczą czasami drobiazgów, a czasami są istotną informacją, którą można zastosować na przykład w jakiejś profilaktyce zdrowotnej. Coraz częściej zauważam, że wiele tak zwanych nowych odkryć ma swoje źródło w wiedzy wynikającej z praktyki i filozofii chińskiej.
Czemu z tego nie skorzystać? Zapraszam w każdy czwartek w godz.16.00-17.00, jak zwykle w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, przy ul Westerplatte 3, pok. nr 18. Wstępne konsultacje są bezpłatne.
O co chodzi w Feng Shui? Więcej informacji i kontakt na www.twojeotoczenie.pl (skopiuj link i wprowadź do przeglądarki).
Zachęcam do rejestracji i zadawania pytań na www.odc.fora.pl. Na tym forum można dowiedzieć się więcej i rozwiać wątpliwości. Wasze pytania wzbogacą Waszą wiedzę.
Konsultant Feng Shui
mgr inż. Wiesław Jurek

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Obr. Westerplatte 3" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej