Spinning z Doris w Colorfit


odbyło się
18
05.2018
Piątek
Tczew - Spinning z Doris w Colorfit
Colorfit Gym & Fitness Center w Tczewie na Jagiellońskiej 55 zaprasza wszystkich chętnych na stacjonarną jadę na rowerze, momentami nawet bez trzymanki, czyli Spinning z Doris.
Spinning- popularne ćwiczenia na rowerze stacjonarnym. Różnią się one jednak od tych, które część z nas ma w domu. Są wzorowane na kolarskich. Instruktor wybiera muzykę, w rytm której pokonuje się różne odcinki trasy - płaskie, z góry lub pod górę. Jazda na rowerze spinningowym doskonale wpływa na kondycję, a także kształtuje dolne partie ciała - nogi, brzuch, biodra, pośladki. Dzięki takim ćwiczeniom łatwiej również pozbyć się cellulitu i rozstępów.
W świetnej atmosferze, przy dobrej muzyce i w doborowym towarzystwie, spalimy milion kalorii i wylejemy z siebie hektolitry potu:) Dołączcie do nas koniecznie!!
Wstęp w oparciu o karnety Siłownia Open, wejściówki jednorazowe i FREE orza karty sportowe Multisport, Vanitystyle i OK System.
Zajęcia odbywają się zawsze w poniedziałki o 18.00, środy o 19.00 i piątki o 18.00. Na Spinning konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca - dokonasz jej dzwoniąc do recepcji klubu pod numer: 58 728 50 82.


Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej