Międzynarodowy Dzień Mediacji. Prokurator i mediator będą pełnić dyżur

Mediacje (fot. tcz.pl)

odbyło się
15
10.2010
Piątek
Tczew - Międzynarodowy Dzień Mediacji. Prokurator i mediator będą pełnić dyżur
W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Mediacji przypadającego na 15 października - zostanie w tym dniu zorganizowany dyżur prokuratora i mediatora, którzy będą udzielać interesantom porad w przedmiocie mediacji.

Dyżur pełniony będzie w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Tczewie przy ul. Sadowej 6, w piątek (15 października) w godzinach od 9.00 do 16.30.

Obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji, przypadającego w bieżącym roku w dniu 15 października, organizuje Ministerstwo Sprawiedliwości. Celem obchodów jest upowszechnienie instytucji mediacji wśród praktyków, a także całego społeczeństwa. Mediacja stanowiąca pozasądowy sposób załatwiania konfliktów i sporów jest wykorzystywana dotychczas w niewielkim stopniu. Od kilku lat obowiązujące przepisy prawa pozwalają natomiast na stosowanie powyższej instytucji w każdej sferze stosunków społecznych.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  Novy_gość

  15.10.2010, 13:16

  Odradzam wycieczkę

  Mediatora nie ma. Prokurator ma 3 zdania do przekazania na temat mediacji. To wszystko czego się dowiedziałem podczas 90 minutowego pobytu w naszej Prokuraturze Rejonowej.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx1.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.