Pole Fitness w Colorfit


odbyło się
16
05.2018
Środa
Tczew - Pole Fitness w Colorfit
Kochani Colorfit Gym & Fitness Center w Tczewie na Jagiellońskiej 55 zaprasza wszystkie osoby, które chciałyby nauczyć się figur na rurkach za JEDYNE W TCZEWIE zajęcia Pole Fitness.
Pole Fitness to sport dla wytrwałych i zdyscyplinowanych osób - nie tylko pań, ale również panów, który angażuje do pracy wszystkie partie mięśniowe i doskonale rzeźbi sylwetkę. Chcesz ćwiczyć coś oryginalnego i osiągać spektakularne efekty na rurkach?? Koniecznie zapisz się do Colorfit na zajęcia Pole Fitness pod okiem charyzmatycznej i doświadczonej instruktorki Ani.
W zależności od tego, czy masz już jakieś doświadczenia na tym polu, podpowiadamy Ci do której grupy się zapisać:
Poziom A1: w środy o 18.30 /gr. początkująca, ćwicząca 1 raz w tygodniu od około 2 miesięcy/
Poziom A2: w poniedziałki i środy o 17.00 /gr. początkująca, ćwicząca 2 razy w tygodniu od około 5 miesięcy/

Poziom B2: w poniedziałki o 18.30 /gr. średniozaawansowana, ćwicząca pierwszy rok 2 razy w tygodniu, aktualnie, od 5 miesięcy 1 raz w tygodniu/
Osoby zupełnie nowe zapraszam do grupy A1, tutaj najszybciej wyrównasz swój poziom do pozostałych uczestniczek - póki co mamy same panie, ale kto wie... może i jakiś pan spróbuje pole Fitness??
Pole Fitness wymaga przygotowania: w dniu zajęć nie smarujemy się balsamami, kremami, oliwkami itp. Wymagane są krótkie spodenki do ćwiczeń i krótki top (trzymamy się zasady: im mniej mamy na sobie, tym lepiej możemy "przykleić się" do rurki), a do wcześniejszej rozgrzewki dres i adidasy, jak do zwykłych ćwiczeń. Nie zakładamy żadnej biżuterii!! Po rozgrzewce ćwiczymy na boso:)
Czas trwania zajęć to 75 minut. Wstęp to koszt 30zł lub na karnet Pole Fitness Colorfit, a także na karty sportowe Multisport, Vanitystyle i OK System. Możecie też skorzystać z wejściówek FREE, jeśli je posiadacie. ZAJĘCIA SĄ W CAŁOŚCI REZERWOWANE!!
W razie potrzeby dzwońcie: 58 728 50 82

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej