W tczewskim kinie Mikołajki obchodzimy aż przez 3 dni!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
06
12.2018
Czwartek
Tczew - W tczewskim kinie Mikołajki obchodzimy aż przez 3 dni!
6, 8 i 9 grudnia tczewskie kino odwiedzi święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Będą na Was czekały BEZPŁATNE atrakcje w holu kina i specjalne seanse z konkursami. Szukajcie pokazów oznaczonych w repertuarze jako "Seanse Mikołajkowe"! Podczas 3 dni podczas zabawy z animatorami (informacja poniżej) oraz konkursów na sali rozdamy ponad 500 upominków!

CZWARTEK 6.12
W godz. 16:00-19:00 zapraszamy na warsztaty tworzenia świątecznych ozdób, które poprowadzą animatorzy tczewskiej Fabryki Sztuk.
Oprócz zajęć w holu kina czekać będzie możliwość pomalowania twarzy w motywach bajkowych postaci, a od godz. 17stej gościć będzie u nas... Święty Mikołaj, który dla każdego dziecka będzie miał w zanadrzu słodką niespodziankę!

Atrakcje dopełnią konkursy i zabawy ruchowe, które w godz. 17:00-19:00 poprowadzi Agnieszka Synowiec - ceniony pedagog i inicjator lokalnych akcji integrujących dzieci i młodzież.

SOBOTA 8.12 i NIEDZIELA 9.12
W tych dniach z atrakcji przygotowanych przez kino skorzystać będzie można w godz. 10:00-15:00!
W planach ponowna wizyta Świętego Mikołaja, konkursy i zabawy ruchowe ze znanymi piosenkami w tle oraz malowanie twarzy i zajęcia plastyczne, wśród których znajdzie się możliwość napisania i ozdobienia listu do Św. Mikołaja a także przygotowania ozdoby choinkowej!

Partner wydarzenia: Fabryka Sztuk
Więcej informacji tutaj: https://tiny.pl/th2h8


Drukuj
Prześlij dalej