Tabata w Colorfit


odbyło się
13
03.2018
Wtorek
Tczew - Tabata w Colorfit
Zapraszamy do Colorfit Gym & Fitness Center na Tabatę z Hanią!!
Tabata to czterominutowy, interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażujący jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki Tabacie "podkręcamy" metabolizm i przyśpieszamy spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia Tabata wykonywane w Colorfit są 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę.
Jest to trening o dużej intensywności, a jego celem jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej); co za tym idzie - zwiększenie wytrzymałości i wydolności całego organizmu. W związku z tym spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest dodatkowym skutkiem tych ćwiczeń.
Zapraszamy w każdy wtorek o 19.00, czwartek o 9.00 oraz piątek o 18.00, zajęcia trwają 60 minut i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsca:)
Wstęp na zajęcia w oparciu o karnety Siłownia Open, wejściówki jednorazowe oraz FREE, a także karty sportowe Multisport, Vanitystyke i Ok System.


Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej