JuniorFit w Colorfit Gym & Fitness Center


odbyło się
14
11.2017
Wtorek
Tczew - JuniorFit w Colorfit Gym & Fitness Center
Zajęcia sportowe dla dzieci - Siłownia Colorfit, Tczew, Jagiellońska 55 (nad sklepem Meblex).
Zapraszamy we wtorki i czwartki o godz. 16.15, czas trwania zajęć 45 minut, zajęcia prowadzi Sebastian Wenta. Grupa wiekowa 6-10 lat.
Jeśli będzie zainteresowanie z Państwa strony, utworzymy grupę dla dzieci starszych.
Cena karnetu Siłownia Open Kids to 99zł, ważny 30 dni. Zapraszamy również użytkowników kart sportowych KIDS (VanityStyle, Benefit Systems). W oparciu o ten karnet juniorzy mogą też korzystać, poza finessem dla dzieci, z siłowni (pod opieką rodzica) oraz uczestniczyć w zajęciach Dance Kids w soboty o 12.00.
Ważne!! Obowiązkowe jest podpisanie w recepcji regulaminu obiektu przez rodzica/opiekuna dziecka uczestniczącego w zajęciach. Również obowiązkowa jest zmiana obuwia na czyste.

Rezerwacje osobiste lub telefoniczne przyjmujemy w godzinach pracy klubu: 58 728 50 82.
Nadwaga, a z czasem otyłość u dzieci, w większości przypadków są efektem tylko i wyłącznie przekarmiania oraz niedostatku ruchu. Odchudzanie dziecka nie polega na stosowaniu diety, ale na stopniowej zmianie zwyczajów żywieniowych całej rodziny oraz wprowadzeniu systematycznej aktywności fizycznej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców dzieci z problemami z nadwagą proponujemy Państwa dzieciom zajęcia JuniorFit w Colorfit Gym & Fitness Center, oparte na ruchu dziecka, aby zwiększyć u Niego mobilność, koordynację i sprawność ruchową poprzez treningi ogólnorozwojowe w formie zabawy, bazując na sprzęcie i akcesoriach gimnastycznych dla dzieci, włączając dodatkowo informacje o zdrowym żywieniu dla Nich.

Sonda - odpowiedz na pytanie

Czy jesteś za likwidacją przedmiotu religii w szkołach publicznych?

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, Jagiellońska 55" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA