Konkurs! Do wygrania wejściówki na galę boksu i koszulki

Tczew - Konkurs! Do wygrania wejściówki na galę boksu i koszulki
Redakcja Tcz.pl oraz CK Promotion zapraszają na pierwszy z 3 konkursów, w którym będzie można wygrać nagrody ufundowane przez Tiger Energy Drink! Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie na Facebooku FanPagu CK Promotion i Tcz.pl oraz śledzenie co dzień wpisów na obu podstronach.

Na obu FanPagach od 10 marca do 12 marca pojawią się 3 pytania dotyczące "Tczewski Boxing Show II", który odbędzie się 21 kwietnia br. w Hali Sportowej przy ul. Królowej Marysieńki 10 (Budowlanka). Pierwsza osoba która poprawnie wyśle odpowiedzi na 3 pytania na adres kontakt@redakcja.tcz.pl wygra: Dwie wejściówki na "Tczewski Boxing Show II" + koszulkę Tiger Energy Drink.

FanPage

http://www.facebook.com/tczewtczpl
https://www.facebook.com/pages/CK-Promotion/180215328698002

W konkursie nie mogą uczestniczyć zawodnicy występujący na Tczewskim Boxing Show II oraz osoby, które są powiązane z przygotowaniami do wyżej wymienionej imprezy! Zaś pytania (3) będą zadawane losowo na obu FanPage. Warunkiem by wygrać nagrodę jest polubienie obu FanPage i wysłanie 12 marca br. odpowiedzi na trzy zadane pytania!

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem.

Uwaga! Zwycięzcą konkursu został Remigiusz Wrzesiński, który jako pierwszy nadesłał odpowiedzi na wszystkie trzy pytania jako pierwszy. Gratulujemy! Prosimy o nienadsyłanie kolejnych maili z odpowiedziami.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +1

  _gość

  10.03.2012, 19:47

  Pojawiły się pytania na fanpage Tcz.pl http://www.facebook.com/tczewtczpl

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx9.xx3 
 • boksfan_gość

  12.03.2012, 12:30

  Są jakieś wyniki konkursu?

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx7.xx5 
 • CK Promotion_gość

  12.03.2012, 15:17

  Remigiusz Wrzesiński został zwycięzcą 1 konkursu zorganizowanego przez portal internetowy http://www.tcz.pl oraz grupę Boksu Zawodowego CK-Promotion. Gratulację Już niebawem będzie drugi konkurs :))

  Odpowiedz
  IP: 46.113.xx7.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.