DECKA PELPLIN ponownie uległa Miastu Szkła Krosno

Decka Pelplin (fot. mat. prasowe)

zobacz galerię zdjęć: 27
Chociaż kibice i zawodnicy ostrzyli zęby na zrewanżowanie się za pierwszą porażkę, to jednak goście z Krosna od początku poprowadzili spotkanie pod swoje dyktando i doprowadzili do zwycięstwa nad drużyną z Pelplina.

Prowadzony od początku mecz w dużej intensywności po obu stronach wskazał na tablicy wyników po blisko 6 minutach meczu wynik 3:17 dla gości. W końcówce pierwszej kwarty wsad z góry dołożył Ciechociński, oraz zakończył pierwszą kwartę równo z syreną kolejnymi 2-punktami (14-26)

W drugiej części gry goście kontrolowali przez cały czas przebieg meczu utrzymując minimum 10-12 punktowe prowadzenie. W końcówce krośnianie dokładając kolejne punkty, podwyższyli swoje prowadzenie i gospodarze schodzili z stratą 18 punktów do szatni. (34-52)

Druga połowa dla DECKI nie rozpoczęła się diametralną zmianą, a zawodnicy z Krosna skutecznie rozbijali atak gospodarzy, co w połączeniu ze swoją skutecznością pozwoliło powiększyć prowadzenie do 22 punktów.

Cały mecz był pod kontrolą Miasta Szkła Krosno, i zawodnicy DECKI nawet przez moment nie mogli myśleć o wygranej tego dnia. Chociaż w ostatniej kwarcie gospodarze odrobili część straty, to jednak nie wystarczyło to aby złapać kontaktu z Krosnem.

DECKA PELPLIN 83 : 91 Miasto Szkła Krosno