Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dzieci

Turniej mikołajkowy (fot. TCSiR)
Tczew - Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dzieci

zobacz galerię zdjęć: 3
W sobotę 01.12.2018 r. Tczewskie Centrum Sporu i Rekreacji zorganizowało Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych. Turniej rozegrano w Hali Widowiskowo - Sportowej w Tczewie.

Do zawodów zgłosiło się 15 drużyn:
5 drużyn dziewcząt
3 drużyny rocznik 2008 i młodsi

7 drużyn roczników 2007 - 2006
W każdym zespole występować mogło maksymalnie 8 zawodników (4 w polu + bramkarz oraz 3 zawodników rezerwowych).

Ze względu na sporą ilość drużyn w każdej kategorii, mecze były rozgrywane na przemian, 1 mecz najmłodszej grupy chłopców, 2 mecze dziewcząt i 2 mecze chłopców ze starszej grupy.

System gry dla kategorii dziewcząt oraz chłopców rocznik 2008 i młodsi był taki sam, rozegrano mecze w jednej grupie systemem każdy z każdym. Ze względu na udział 7 drużyn w kategorii chłopców roczniki 2006 - 2007 drużyny podzielono na dwie grupy: gr. A - 4 drużyny, gr. B - 3 drużyny. Po rozegraniu meczy grupowych zwycięzcy grup rywalizowali o I miejsce, drugie miejsca w grupach grały o III miejsce, a trzecie miejsca w grupach rozegrały spotkanie o V miejsce. Ostatnia drużyna grupy A odpadała z dalszych rozgrywek zajmując siódme miejsce.

Rywalizację najszybciej zakończyli chłopcy z kategorii 2008 i młodsi. W tej grupie najlepszy okazał się zespół MARWIKO TCZEW, który wygrał wszystkie swoje mecze nie tracąc ani jednej bramki! Na drugim miejscu z jedną wygraną uplasował się najmłodszy zespół rozgrywek (wszyscy zawodnicy rocznik 2009) CRAZY TEAM, trzecie miejsce zajęła drużyna KACPER SERWIS.


I miejsce - MARWIKO TCZEW
II miejsce - CRAZY TEAM
III miejsce - KACPER SERWIS

Skład drużyny MARWIKO TCZEW: Marek Dombrowski, Wiktor Pionk, Wiktor Wilczewski, Błażej Kosicki, Radosław Mania, Jakub Lica, Bartosz Puckowski.

Jako drugie turniej zakończyły dziewczyny. W tej grupie dominowały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr.12 w Tczewie, które utworzyły dwa zespoły : drużyny KEBSY HALINKI i ATOMÓWKI SP 12. Ostatecznie lepsze okazały dziewczyny z zespołu KEBSY HALINKI broniąc tym samym tytuł z przed roku. Trzecia drużyna to również reprezentacja złożona z uczennic jednej szkoły - SP 8.

I miejsce - KEBSY HALINKI
II miejsce - ATOMÓWKI SP 12
III miejsce - SP 8
IV miejsce - GRYFICE GNILDY
V miejsce - UNICORNS

Skład drużyny KEBSY HALINKI: Kornelia Urbanowska, Oliwia Sikorska, Julia Ziółkowska, Julita Biedka, Maria Czyszak, Agata Piotrowska, Zuzanna Kaczmarek.

Na koniec niczym wisienka na torcie do rozegrania zostały mecze finałowe kategorii chłopców z roczników 2006-2007. Wszystkie mecze były bardzo zacięte o czym świadczą wyniki końcowe, w każdym z meczy finałowych padała tylko jedna bramka! Co więcej, mecz o I miejsce był na tyle wyrównany, że zwycięska bramka padła dopiero na 20 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry!

Ostatecznie V miejsce zajęła drużyna "FC PETARDY POMORZA" ,która pokonała "TEAM STARS". W meczu o III miejsce lepsi okazali się zawodnicy drużyny "6 F" który pokonał zespół "KUCE w KOLEJCE". W finale lepsi okazali się reprezentanci szkoły "SP 7" pokonując drużynę "SZCZYPIORNIŚCI FC" złożoną z uczniów Szkoły Podstawowej nr 12.

I miejsce - SP 7
II miejsce - SZCZYPIORNIŚCI FC
III miejsce - 6 F
IV miejsce - KUCE w KOLEJCE
V miejsce - FC PETARDY POMORZA
VI miejsce - TEAM STARS
VII miejsce - TCZEWSKA ARKA

Skład drużyny SP 7: Maciej Boratyn, Dawid Cetera, Kewin Beling, Jakub Kołodziejczyk, Kacper Czuj, Mateusz Górski.


Po zakończonych rozgrywkach najlepsze trzy drużyny każdej kategorii otrzymały puchary i medale oraz drobne nagrody ufundowane przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. Tradycyjnie każdy uczestnik zawodów, bez względu na wynik końcowy otrzymał słodki prezent.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA