Bramki (asysty)
`46 Agnieszka Rembalska (bez asysty)
`62 Tryka Martyna (bez asysty)
`65 Tryka Martyna (Fryca)

Na boisku przy ulicy Elżbiety 21a, rozpoczęliśmy mecz o lidera III Pomorskiej Ligi Kobiet. Rezerwy pierwszoligowego zespołu - Sztorm Gdynia zebrał do tej pory 16 punktów, z bilansem bramkowym 57:2. My do dzisiejszego meczu zebraliśmy również 16 punktów, ale nasz stosunek bramkowy wyglądał następująco: 46:5. Dzisiejszy mecz był bardzo wyrównany, i nie ma co ukrywać, że nie obfitował w wiele sytuacji strzeleckich. Do przerwy każdy z zespołów posiadał jedną, dwie dobre sytuacje strzeleckie, a po za tym było wiele walki, i gry w środku pola. Po przerwie gra mocno się nie zmieniła, jednakże to my zdobyliśmy trzy bramki. Druga bramkę w naszych barwach zdobyła Agnieszka Rembalska (po odbitej piłce, Aga uderzyła bez przyjęcia z około 20/25 metra i

piłka wpadła za kołnierz broniącej Emilii Grzączkowskiej). Dwie kolejne bramki zdobyła Martyna Tryka. Pięknymi, silnymi strzałami z prostego podbicia pod poprzeczkę bramki broniącej Grzączkowskiej. Cieszymy się bardzo, ponieważ ta wygrana przesuwa nas na

PIERWSZE miejsce w lidze. Czekamy na kolejne mecze, i miejmy nadzieje, że już tego miejsca nie oddamy!