`2 1:0 - Rajek Aleksandra (Aronowska Oliwia)
`21 2:1- Tryka Martyna (Rajek Aleksandra)

`36 3:1 - Dziadzio Weronika (Rajek Aleksandra
`61 4:1- Tryka Martyna (Burczyk Gosia)
`71 5:1 - Tryka Martyna (brak)
`79 6:1- Kwiatkowska Daria (brak)
11:00, dnia 20 maja 2017 roku. Rozpoczynamy kolejny mecz w III Pomorskiej Lidze Kobiet. Przeciwnikiem KTS-K Lew Lębork, który wyniósł z trzech poprzednich meczy 9 pkt, pokonując zespoły z Bytowa, Żukowa czy też Pruszcza Gdańskiego. Pogoda podobnie jak w poprzednim meczu w Malborku nie pomagała, na szczęście dziś weszliśmy w mecz dużo lepiej niż tydzień temu. Szybko zdobyliśmy pierwsza bramkę, a jej strzelczynią Ola Rajek, która oprócz bramki w meczu zaliczyła również 2 asysty! W 9 minucie jednakże wyrównanie Łucji Tabor. Reszta bramek już nalezała do nas i nie dopuściliśmy więcej do straty bramki. W 21 minucie bramkę strzałem z daleka zdobyła grająca Martyna Tryka. Kolejna debiutancką bramkę w 36 minucie spotkania zdobyła Weronika Dziadzio, po zagraniu Aleksandry. Czwartą i piątą zdobyła podobnie Tryka, najpierw po podaniu Gosi Burczyk, a potem wypracowując sobie sama sytuację strzelecką (co pokaże relacja video na dniach na naszym kanale yt ->

W końcówce meczu, indywidualną akcją błysnęła Kwiatkowska i po dobitce (po własnym strzale) umieściła piłkę w bramce. Gratulacje, jedziemy dalej!