Wyniki VII kolejki 2 ligi (III runda) - ALPN 2017
II liga (24.10.2017)
1. Lichnowy - KM Przystań 5-4 (2-1)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Michał Kocik (2), Szymon Jagodziński (2), Igor Rutkowski (1);
KM Przystań: Wojciech Domachowski (2), Jakub Strużyński (1), Patryk Lemke (1).
2. Żwirownia Rokitki - Serwis Motochron 6-4 (3-1)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (4), Wojciech Kołodziejczyk (1), Aleksandar Georgiev (1);
Serwis Motochron: Jakub Mączka (2), Damian Wasiek (1), samobójcza (1).
3. Pan Samochodzik - Project Stone Tczew 5-3 (2-1)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Patryk Taraszkiewicz (2), Daniel Czarnecki (1), Michał Arendt (1), Radosław Zasada (1);
Project Stone Tczew: Maciej Bylicki (1), Łukasz Błaszkowski (1), Szymon Zander (1);
Napomnienia:
Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik);
Wykluczenia:
Dariusz Kończyk (Pan Samochodzik).
4. Ziomale - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - II liga
36 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
27 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
24 bramek - Jacek Radziszewski (Project Stone Tczew);
22 bramek - Piotr Młodziński (Lichnowy);
16 bramek - Radosław Zasada (Pan Samochodzik);
14 bramek - Łukasz Błaszkowski (Project Stone Tczew);
11 bramek -Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Aleksandar Georgiev (Żwirownia Rokitki);
9 bramek - Damian Kiwatrowski (Żwirownia Rokitki), Dawid Marciński (Żwirownia Rokitki), Michał Zelka (Pan Samochodzik);
8 bramek - Tomasz Aftyka (Lichnowy), Michał Kolos (Pan Samochodzik), Michał Arendt (Pan Samochodzik), Damian Wasiek (Serwis Motochron);
7 bramek - Mateusz Tramowski (Serwis Motochron), Patryk Lemke (KM Przystań), Michał Kocik (Lichnowy), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Igor Rutkowski (Lichnowy), Szymon Jagodziński (Lichnowy);
6 bramek - Jakub Strużyński (KM Przystań), Patryk Szarmach (KM Przystań), Maciej Nowak (Żwirownia Rokitki), Marcin Wolski (Żwirownia Rokitki);
5 bramek - Kacper Kaszubowski (Lichnowy), Mateusz Kochański (Lichnowy), Piotr Pryll (Pan Samochodzik), Tomasz Kielbratowski (Project Stone Tczew), Wojciech Młodziński (Lichnowy), Wiesław Mik (Żwirownia Rokitki), Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki), Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki), Maciej Bylicki (Project Stone Tczew), Marek Korczyński (Serwis Motochron);
4 bramki - Mateusz Szwalka (Ziomale), Karol Ejankowski (Ziomale), Paweł Barczewski (Pan Samochodzik), Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki), Bartosz Langowski (Project Stone Tczew), Piotr Kwiatek (Ziomale), Jakub Mączka (Serwis Motochron);
3 bramki - Marek Wasiek (Serwis Motochron), Tomasz Bzówka (Serwis Motochron), Andrzej Potoczek (Lichnowy), Bartosz Bogun (KM Przystań), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Dariusz Kończyk (Pan Samochodzik), Krystian Boniek (KM Przystań), Mateusz Grudziński (KM Przystań), Maciej Trochowski (Project Stone Tczew), Patryk Taraszkiewicz (Pan Samochodzik);
Puchar ALPN 2017 - 2.11.2017
Półfinał "A"
17.30 Drewpol & Meble Kropkowski - Pan Samochodzik
Półfinał "B"
18.10 Żwirownia Rokitki - METTEC
Finał Pucharu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 2017
18.50 zwycięzca (półfinału "A") - zwycięzca (półfinału "B")
Spotkania w ramach Pucharu ALPN 2017 roku rozegrane zostaną 2x15 minut w przypadku remisu rzuty karne (3).
Podsumowanie rozgrywek, wręczenie pucharów, medali, nagród odbędzie się 02.11.2017 o godzinie 19.30 bezpośrednio po spotkaniach o PUCHAR ALPN 2017.
II liga (24.10.2017)
1. Lichnowy - KM Przystań 5-4 (2-1)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Michał Kocik (2), Szymon Jagodziński (2), Igor Rutkowski (1);
KM Przystań: Wojciech Domachowski (2), Jakub Strużyński (1), Patryk Lemke (1).
2. Żwirownia Rokitki - Serwis Motochron 6-4 (3-1)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (4), Wojciech Kołodziejczyk (1), Aleksandar Georgiev (1);
Serwis Motochron: Jakub Mączka (2), Damian Wasiek (1), samobójcza (1).
Ziomale wraz ze skladem:
Łukasz Brzeski
Karol Ejankowki
Kamil Wojciechowski
Bartek Grzonka
Piotr Kardyś
Piotr Kwiatek
Bartosz Miętkiewski
Tomasz Napieralski
Patryk Kacprzak
Dawid Smoliński
Mateusz Szwalka
Robert Urban
Mateusz Grudziński
Krystian Zipliński
Szymon Szoła
Łukasz Brzeski
Karol Ejankowki
Kamil Wojciechowski
Bartek Grzonka
Piotr Kardyś
Piotr Kwiatek
Bartosz Miętkiewski
Tomasz Napieralski
Patryk Kacprzak
Dawid Smoliński
Mateusz Szwalka
Robert Urban
Mateusz Grudziński
Krystian Zipliński
Szymon Szoła
3. Pan Samochodzik - Project Stone Tczew 5-3 (2-1)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Patryk Taraszkiewicz (2), Daniel Czarnecki (1), Michał Arendt (1), Radosław Zasada (1);
Project Stone Tczew: Maciej Bylicki (1), Łukasz Błaszkowski (1), Szymon Zander (1);
Napomnienia:
Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik);
Wykluczenia:
Dariusz Kończyk (Pan Samochodzik).
4. Ziomale - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - II liga
36 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
27 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
24 bramek - Jacek Radziszewski (Project Stone Tczew);
22 bramek - Piotr Młodziński (Lichnowy);
16 bramek - Radosław Zasada (Pan Samochodzik);
14 bramek - Łukasz Błaszkowski (Project Stone Tczew);
11 bramek -Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Aleksandar Georgiev (Żwirownia Rokitki);
9 bramek - Damian Kiwatrowski (Żwirownia Rokitki), Dawid Marciński (Żwirownia Rokitki), Michał Zelka (Pan Samochodzik);
8 bramek - Tomasz Aftyka (Lichnowy), Michał Kolos (Pan Samochodzik), Michał Arendt (Pan Samochodzik), Damian Wasiek (Serwis Motochron);
7 bramek - Mateusz Tramowski (Serwis Motochron), Patryk Lemke (KM Przystań), Michał Kocik (Lichnowy), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Igor Rutkowski (Lichnowy), Szymon Jagodziński (Lichnowy);
6 bramek - Jakub Strużyński (KM Przystań), Patryk Szarmach (KM Przystań), Maciej Nowak (Żwirownia Rokitki), Marcin Wolski (Żwirownia Rokitki);
5 bramek - Kacper Kaszubowski (Lichnowy), Mateusz Kochański (Lichnowy), Piotr Pryll (Pan Samochodzik), Tomasz Kielbratowski (Project Stone Tczew), Wojciech Młodziński (Lichnowy), Wiesław Mik (Żwirownia Rokitki), Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki), Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki), Maciej Bylicki (Project Stone Tczew), Marek Korczyński (Serwis Motochron);
4 bramki - Mateusz Szwalka (Ziomale), Karol Ejankowski (Ziomale), Paweł Barczewski (Pan Samochodzik), Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki), Bartosz Langowski (Project Stone Tczew), Piotr Kwiatek (Ziomale), Jakub Mączka (Serwis Motochron);
3 bramki - Marek Wasiek (Serwis Motochron), Tomasz Bzówka (Serwis Motochron), Andrzej Potoczek (Lichnowy), Bartosz Bogun (KM Przystań), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Dariusz Kończyk (Pan Samochodzik), Krystian Boniek (KM Przystań), Mateusz Grudziński (KM Przystań), Maciej Trochowski (Project Stone Tczew), Patryk Taraszkiewicz (Pan Samochodzik);
Puchar ALPN 2017 - 2.11.2017
Półfinał "A"
17.30 Drewpol & Meble Kropkowski - Pan Samochodzik
Półfinał "B"
18.10 Żwirownia Rokitki - METTEC
Finał Pucharu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 2017
18.50 zwycięzca (półfinału "A") - zwycięzca (półfinału "B")
Spotkania w ramach Pucharu ALPN 2017 roku rozegrane zostaną 2x15 minut w przypadku remisu rzuty karne (3).
Podsumowanie rozgrywek, wręczenie pucharów, medali, nagród odbędzie się 02.11.2017 o godzinie 19.30 bezpośrednio po spotkaniach o PUCHAR ALPN 2017.
Trwają zapisy drużyn do udziału w Lidze Futsalu Powiatu Tczewskiego sezon 2017/2018, chętnych zapraszamy - zgłoszenia pod adresem dyrektor@pcs.tczew.pl więcej informacji można uzyskać pod numerem 502-454-754 - serdecznie zapraszamy!
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (4) dodaj komentarz
Janusz Futsalu_gość
25.10.2017, 09:02
Futsal na trawie, tego jeszcze nie grali
Ktoś to czyta przed publikacją na stronie ?
OdpowiedzTom_gość
25.10.2017, 09:09
Od kiedy to futsal jest na orliku?
OdpowiedzFutsal_gość
25.10.2017, 09:11
Futsal
Ha, ha, ha!
Odpowiedzgość_gość_gość
25.10.2017, 11:51
Ale macie problem, może lepiej pogratulować wszystkim drużynom za walkę do końca oraz Samochodzikowi i Żwirowni za zajęcie miejsc dajce awans
Odpowiedz