Wyniki VIII kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2017/2018.
VIII kolejka 23.12.2017
1. Outsider - Pan Samochodzik 2-8 (1-2)
Strzelcy bramek:
Outsider: Krzysztof Baranowski (1), Patryk Różański (1),
Pan Samochodzik: Paweł Żelechowski (5), Krzysztof Riebandt (1), Daniel Czarnecki (1), Michał Matusiak (1);
Napomnienia:
Sławomir Michna (Outsider), Patryk Taraszkiewicz (Pan Samochodzik).
2. STOLMAN-meble na wymiar - Kuracjusz Team 3-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
STOLMAN-meble na wymiar: Michał Wilczewski (1), Marcin Jurczyński (1), Jakub Sowa (1);
Kuracjusz Team: Michał Dmitrzyk (2), Paweł Bobrzyński (1);
Napomnienia:
Marcin Jurczyński (STOLMAN-meble na wymiar), Jakub Sowa (STOLMAN-meble na wymiar).
3. Jamaica Boys - Wiomar 1-7 (0-3)
Strzelcy bramek:
Jamaica Boys: Filip Gockowski (1);
Wiomar: Karol Ćwikliński (2), Marcin Glienke (2), Bartosz Szweda (1), Paweł Klainschmidt (1), Dawid Tessmer (1);
Napomnienia:
Patryk Wojciechowski (Wiomar), Radosław Zasada (Jamaica Boys), Radosław Zasada (Jamaica Boys);
Wykluczenia:
Radosław Zasada (Jamaica Boys).
4. KM Przystań - Normalne Chłopaki 2-4 (0-1)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Daniel Chrzanowski (1), Jakub Strużyński (1);
Normalne Chłopaki: Daniel Lorkowski (1), Marcin Rajch (1), Mateusz Grudziński (1), Marcin Maciuński (1);
Napomnienia:
Marcin Jóźwiak (Normalne Chłopaki), Filip Słomkowski (KM Przystań).
5. Grześkowiak Team - Styna Godziszewo 1-8 (0-1)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Maciej Schleser (1);
Styna Godziszewo: Phillip Stepnakowski (4), Łukasz Abryszyński (3), Dariusz Frost (1);
Napomnienia:
Tomasz Bronk (Grześkowiak Team),Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo).
6. Lichnowy - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2017/2018
15 bramek - Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik);
12 bramek - Marcin Jurczyński (STOLMAN - meble na wymiar);
11 bramek - Rafał Wszołek (Kuracjusz Team);
10 bramek - Michał Dmitrzyk (Kuracjusz Team);
9 bramek - Phillip Stepnakowski (Styna Godziszewo);
8 bramek - Daniel Lorkowski (Normalne Chłopaki), Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo), Marcin Glienke (Wiomar);
6 bramek - Michał Matusiak (Pan Samochodzik), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Karol Ćwikliński (Wiomar);
5 bramek - Tomasz Aftyka (Lichnowy), Michał Stuczyński (STOLMAN - meble na wymiar), Paweł Barczewski (Styna Godziszewo), Mateusz Włodowski (Styna Godziszewo), Maciej Megier (STOLMAN - meble na wymiar), Szweda Bartosz (Wiomar), Paweł Klainschmidt (Wiomar), Jakub Sowa (STOLMAN - meble na wymiar), Patryk Różański (Outsider);
4 bramek - Marcin Szamp (Outsider), Paweł Bobrzyński (Kuracjusz Team), Karol Kowalczyk (Kuracjusz Team), Filip Gockowski (Jamaica Boys), Kacper Kaszubowski (Lichnowy), Michał Brodnicki (Styna Godziszewo), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Dominik Kukowski (Normalne Chłopaki), Krzysztof Baranowski (Outsider);
3 bramek - Patryk Bielski (STOLMAN - meble na wymiar), Marcin Maciuński (Normalne Chłopaki), Jakub Strużyński (KM Przystań), Michał Wilczewski (STOLMAN - meble na wymiar), Marcin Czarnecki (WIOMAR), Sławomir Riebandt (Wiomar), Michał Kocik (Lichnowy), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Michał Zelka (Pan Samochodzik), Krystian Gapiński (Normalne Chłopaki), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Dariusz Frost (Styna Godziszewo);
Terminarz LFPT sezon 2017/2018
IX kolejka (30.12.2017 - sobota)
1) 16.00 Normalne Chłopaki - Grześkowiak Team
2) 16.45 WIOMAR - KM Przystań
3) 17.35 Kuracjusz Team - Jamaica Boys
4) 18.20 Pan Samochodzik - STOLMAN - meble na wymiar
5) 19.10 Lichnowy - Outsider
Styna Godziszewo- pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl.
VIII kolejka 23.12.2017
1. Outsider - Pan Samochodzik 2-8 (1-2)
Strzelcy bramek:
Outsider: Krzysztof Baranowski (1), Patryk Różański (1),
Pan Samochodzik: Paweł Żelechowski (5), Krzysztof Riebandt (1), Daniel Czarnecki (1), Michał Matusiak (1);
Napomnienia:
Sławomir Michna (Outsider), Patryk Taraszkiewicz (Pan Samochodzik).
2. STOLMAN-meble na wymiar - Kuracjusz Team 3-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
STOLMAN-meble na wymiar: Michał Wilczewski (1), Marcin Jurczyński (1), Jakub Sowa (1);
Kuracjusz Team: Michał Dmitrzyk (2), Paweł Bobrzyński (1);
Napomnienia:
Marcin Jurczyński (STOLMAN-meble na wymiar), Jakub Sowa (STOLMAN-meble na wymiar).
3. Jamaica Boys - Wiomar 1-7 (0-3)
Strzelcy bramek:
Jamaica Boys: Filip Gockowski (1);
Wiomar: Karol Ćwikliński (2), Marcin Glienke (2), Bartosz Szweda (1), Paweł Klainschmidt (1), Dawid Tessmer (1);
Napomnienia:
Patryk Wojciechowski (Wiomar), Radosław Zasada (Jamaica Boys), Radosław Zasada (Jamaica Boys);
Wykluczenia:
Radosław Zasada (Jamaica Boys).
4. KM Przystań - Normalne Chłopaki 2-4 (0-1)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Daniel Chrzanowski (1), Jakub Strużyński (1);
Normalne Chłopaki: Daniel Lorkowski (1), Marcin Rajch (1), Mateusz Grudziński (1), Marcin Maciuński (1);
Napomnienia:
Marcin Jóźwiak (Normalne Chłopaki), Filip Słomkowski (KM Przystań).
Jamaica Boys:
Jerzy Kurowski
Arek Lehmann
Piotr Baranowski
Sebastian Werochowski
Filip Gockowski
Daniel Radziszewski
Mateusz Dębski
Daniel Truchanowicz
Maciej Szegda
Tomasz Wyłupek
Kamil Zasada
Tomasz Hacksel
Kamil Stadnicki
Damian Kupczyk
Radosław Zasada
Jerzy Kurowski
Arek Lehmann
Piotr Baranowski
Sebastian Werochowski
Filip Gockowski
Daniel Radziszewski
Mateusz Dębski
Daniel Truchanowicz
Maciej Szegda
Tomasz Wyłupek
Kamil Zasada
Tomasz Hacksel
Kamil Stadnicki
Damian Kupczyk
Radosław Zasada
5. Grześkowiak Team - Styna Godziszewo 1-8 (0-1)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Maciej Schleser (1);
Styna Godziszewo: Phillip Stepnakowski (4), Łukasz Abryszyński (3), Dariusz Frost (1);
Napomnienia:
Tomasz Bronk (Grześkowiak Team),Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo).
6. Lichnowy - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2017/2018
15 bramek - Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik);
12 bramek - Marcin Jurczyński (STOLMAN - meble na wymiar);
11 bramek - Rafał Wszołek (Kuracjusz Team);
10 bramek - Michał Dmitrzyk (Kuracjusz Team);
9 bramek - Phillip Stepnakowski (Styna Godziszewo);
8 bramek - Daniel Lorkowski (Normalne Chłopaki), Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo), Marcin Glienke (Wiomar);
6 bramek - Michał Matusiak (Pan Samochodzik), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Karol Ćwikliński (Wiomar);
5 bramek - Tomasz Aftyka (Lichnowy), Michał Stuczyński (STOLMAN - meble na wymiar), Paweł Barczewski (Styna Godziszewo), Mateusz Włodowski (Styna Godziszewo), Maciej Megier (STOLMAN - meble na wymiar), Szweda Bartosz (Wiomar), Paweł Klainschmidt (Wiomar), Jakub Sowa (STOLMAN - meble na wymiar), Patryk Różański (Outsider);
4 bramek - Marcin Szamp (Outsider), Paweł Bobrzyński (Kuracjusz Team), Karol Kowalczyk (Kuracjusz Team), Filip Gockowski (Jamaica Boys), Kacper Kaszubowski (Lichnowy), Michał Brodnicki (Styna Godziszewo), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Dominik Kukowski (Normalne Chłopaki), Krzysztof Baranowski (Outsider);
3 bramek - Patryk Bielski (STOLMAN - meble na wymiar), Marcin Maciuński (Normalne Chłopaki), Jakub Strużyński (KM Przystań), Michał Wilczewski (STOLMAN - meble na wymiar), Marcin Czarnecki (WIOMAR), Sławomir Riebandt (Wiomar), Michał Kocik (Lichnowy), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Michał Zelka (Pan Samochodzik), Krystian Gapiński (Normalne Chłopaki), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Dariusz Frost (Styna Godziszewo);
Terminarz LFPT sezon 2017/2018
IX kolejka (30.12.2017 - sobota)
1) 16.00 Normalne Chłopaki - Grześkowiak Team
2) 16.45 WIOMAR - KM Przystań
3) 17.35 Kuracjusz Team - Jamaica Boys
4) 18.20 Pan Samochodzik - STOLMAN - meble na wymiar
5) 19.10 Lichnowy - Outsider
Styna Godziszewo- pauza
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia oraz satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl.
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (1) dodaj komentarz
osa_gość
28.12.2017, 17:04
asdasd
Maciuna jaki wygląd :D pzdr
Odpowiedz