Otwarty Turniej Siatkówki z okazji Dnia Tczewa

Otwarty Turniej Siatkówki z okazji Dnia Tczewa (fot. TCSiR)
W niedzielę, 31 stycznia w hali II LO w Tczewie odbył się Otwarty Turniej Siatkówki z okazji Dnia Tczewa. Do turnieju zgłosiło się sześć zespołów - po trzy żeńskie i męskie. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym w kategoriach pań i panów. Mecze w większości były bardzo zacięte, a wynik otwarty do samego końca.

Już pierwsze spotkanie męskich zespołów pomiędzy „VC Waśki” i „Ciabaty Team” w każdym secie zakończyło się 2-punktową przewagą : 2:1 (25:23 ; 23:25 ; 15:13).

Wśród pań również pierwsze spotkanie przyniosło wiele emocji. Późniejsze tryumfatorki turnieju „Czarne”, wygrały z „High Five” co prawda 2:0, ale w setach 25:23 i 25:23.