W dniu 03.03.2017 w SP przy ul. Stoczniowców 7 w Tczewie odbył się I turniej cyklu GRAND PRIX Tczewa w tenisie stołowym organizowanego przez TCSiR. W pierwszych rozgrywkach udział wzięło łącznie 32 zawodników i zawodniczek. Rozgrywki stały na wysokim poziomie, mecze były zacięte, a w przypadku zawodników zrzeszonych widowiskowe. Najmłodszym uczestnikiem turnieju okazała się niespełna siedmioletnia Olga Kruszyńska z Miłobądza.
Poniżej klasyfikacja po pierwszym turnieju:
Kategoria Kobiet
1.BukowskaMagdalena (zwyciężyła wszystkie pojedynki 3-0)
2.Orlikowska Karolina (zwyciężyła z siostrą 3-1)
3.Orlikowska Patrycja
4.Kruszyńska Agnieszka
5.Kruszyńska Olga
Kategoria do lat 15
1. Szitenhelm Mirosław (wygrał mecz 3-2)
2. Sadowski Paweł
Kategoria 16-39 lat
1.Sosnowski Bartosz (zwyciężył w finale 3-2)
2.Wodziński Michael (w meczu o drugie miejsce wygrał 3-0)
3.Brzoskowski Damian (w meczu o trzecie miejsce wygrał 3-2)
4.Leszczyński Adam
5.Adamski Arkadiusz
Kategoria 40 i powyżej
1.Kępka Jacek (w finale wygrał 3-2)
2.Miklaszewski Witold (w meczu o drugie miejsce wygrał 3-0)
3.Matyjas Dariusz
4.Banach Zbigniew
5.Bukowski Tadeusz
6.Korgul Jerzy
7.Zezula Maciej
8.Kapinos Adam
9.Augustyniak Tomasz
10.Rekowski Zygmunt
11.Sosnowski Waldemar
12.Sadowski Mariusz
13.Grabala Dariusz
14.Ciapka Tomasz
15.Ostanówka Damian
16.Florin Zbigniew
Kategoria zawodników Zrzeszonych
1.Jóźwik Damian (HERA Tczew)-w finale wygrał 3-1,
2.Gerowski Sławomir (HERA Tczew)-w meczu o drugie miejsce wygrał 3-0,
3.Tomczyk Mariusz (UKS Olimpia Gniew)
4.Urbańczyk Mieczysław (HERA Tczew)
Drugi turniej cyklu GRAND PRIX Tczewa odbędzie się 10.03.2018 o godz.10.00. Serdecznie zapraszamy!
Poniżej klasyfikacja po pierwszym turnieju:
Kategoria Kobiet
1.BukowskaMagdalena (zwyciężyła wszystkie pojedynki 3-0)
2.Orlikowska Karolina (zwyciężyła z siostrą 3-1)
3.Orlikowska Patrycja
4.Kruszyńska Agnieszka
5.Kruszyńska Olga
Kategoria do lat 15
1. Szitenhelm Mirosław (wygrał mecz 3-2)
2. Sadowski Paweł
Kategoria 16-39 lat
1.Sosnowski Bartosz (zwyciężył w finale 3-2)
2.Wodziński Michael (w meczu o drugie miejsce wygrał 3-0)
3.Brzoskowski Damian (w meczu o trzecie miejsce wygrał 3-2)
4.Leszczyński Adam
5.Adamski Arkadiusz
Kategoria 40 i powyżej
1.Kępka Jacek (w finale wygrał 3-2)
2.Miklaszewski Witold (w meczu o drugie miejsce wygrał 3-0)
3.Matyjas Dariusz
4.Banach Zbigniew
5.Bukowski Tadeusz
6.Korgul Jerzy
7.Zezula Maciej
8.Kapinos Adam
9.Augustyniak Tomasz
10.Rekowski Zygmunt
11.Sosnowski Waldemar
12.Sadowski Mariusz
13.Grabala Dariusz
14.Ciapka Tomasz
15.Ostanówka Damian
16.Florin Zbigniew
Kategoria zawodników Zrzeszonych
1.Jóźwik Damian (HERA Tczew)-w finale wygrał 3-1,
2.Gerowski Sławomir (HERA Tczew)-w meczu o drugie miejsce wygrał 3-0,
3.Tomczyk Mariusz (UKS Olimpia Gniew)
4.Urbańczyk Mieczysław (HERA Tczew)
Drugi turniej cyklu GRAND PRIX Tczewa odbędzie się 10.03.2018 o godz.10.00. Serdecznie zapraszamy!