Wyniki VII kolejki 1 ligi (II runda) - ALPN 2017
I liga (07.09.2017)
1. Pauza - Drewpol & Meble Kropkowski 2-3 (1-3)
Strzelcy bramek:
Pauza: Piotr Słowy (1), Krzysztof Lisewski (1);
Drewpol & Meble Kropkowski: Michał Wilczewski (2), Piotr Włoch (1);
Napomnienia:
Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski).
2. GSD Tczew - METTEC 3-8 (0-2)
Strzelcy bramek:
GSD Tczew: Michał Stuczyński (3);
METTEC: Robert Zieliński (3), Wojciech Bieszka (2), Wojciech Socha (1), Kamil Lipiak (1), Marek Szczepański (1).
3. STOLMAN - meble na wymiar - VITIS-Ogrody Marzeń 3-7 (0-3)
Strzelcy bramek:
STOLMAN - meble na wymiar: Marcin Jurczyński (1), Patryk Bielski (1), Dawid Bielski (1);
VITIS - Ogrody Marzeń: Dawid Frost (2), Piotr Augustin (2), Dominik Mierzwa (1), Karol Cyganowski (1), Dariusz Frost (1).
4. Tapflo - Grześkowiak Team 4-0 (1-0)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Krzysztof Wójcik (1), Krzysztof Kuliński (1), Mateusz Wołoszyk (1), Krzysztof Czarnecki (1);
Napomnienia:
Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Michał Jażdżewski (Tapflo).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - I liga
18 bramek - Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
16 bramek - Wojciech Bieszka (METTEC);
15 bramek - Jakub Resmerowski (METTEC), Piotr Słowy (Pauza);
14 bramek - Krzysztof Wójcik (Tapflo), Marcin Jurczyński (STOLMAN - meble na wymiar);
11 bramek - Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Patryk Bielski (STOLMAN - meble na wymiar);
10 bramek - Kamil Lipiak (METTEC);
9 bramek - Adam Szczuka (Pauza), Michał Stuczyński (GSD Tczew);
8 bramek - Krzysztof Kuliński (Tapflo), Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń), Adrian Tamowicz (VITIS - Ogrody Marzeń), Maciej Herold (METTEC), Dawid Bielski (STOLMAN - meble na wymiar);
7 bramek - Phillip Stepnakowski (STOLMAN - meble na wymiar), Dominik Kaczmar (Pauza), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);
6 bramek - Damian Kleischmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Jacek Kołodziej (Drewpol & Meble Kropkowski), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Wojciech Socha (METTEC);
5 bramek - Maciej Dunajski (METTEC), Michał Sadowski (STOLMAN - meble na wymiar), Patryk Różanowski (GSD Tczew), Dawid Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Mateusz Wołoszyk (Tapflo);
4 bramki - Paweł Kleischmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Karol Cyganowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Rafał Komorowski (GSD Tczew), Paweł Klimczak (GSD Tczew), Marek Czarnecki (Tapflo), Sławomir Michna (GSD Tczew), Sławomir Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski), Piotr Włoch (Drewpol & Meble Kropkowski);
3 bramki - Paweł Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Adrian Arendt (Pauza), Marcin Czarnecki (GSD Tczew), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Szymon Mejer (GSD Tczew), Ariel Staniszewski (METTEC), Jakub Sowa (STOLMAN - meble na wymiar), Krzysztof Czarnecki (Tapflo), Krzysztof Lisewski (Pauza), Robert Zieliński (METTEC);
Harmonogram spotkań:
Terminarz ALPN w Tczewie 2017 I liga ( III runda)
I kolejka (14.09.2017 - czwartek)
1) 17.50 Grześkowiak Team - VITIS - Ogrody Marzeń
2) 18.40 METTEC - Tapflo
3) 19.30 Drewpol & Meble Kropkowski - GSD Tczew
4) 20.20 STOLMAN - meble na wymiar - Pauza
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
I liga (07.09.2017)
1. Pauza - Drewpol & Meble Kropkowski 2-3 (1-3)
Strzelcy bramek:
Pauza: Piotr Słowy (1), Krzysztof Lisewski (1);
Drewpol & Meble Kropkowski: Michał Wilczewski (2), Piotr Włoch (1);
Napomnienia:
Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski).
2. GSD Tczew - METTEC 3-8 (0-2)
Strzelcy bramek:
GSD Tczew: Michał Stuczyński (3);
METTEC: Robert Zieliński (3), Wojciech Bieszka (2), Wojciech Socha (1), Kamil Lipiak (1), Marek Szczepański (1).
3. STOLMAN - meble na wymiar - VITIS-Ogrody Marzeń 3-7 (0-3)
Strzelcy bramek:
STOLMAN - meble na wymiar: Marcin Jurczyński (1), Patryk Bielski (1), Dawid Bielski (1);
VITIS - Ogrody Marzeń: Dawid Frost (2), Piotr Augustin (2), Dominik Mierzwa (1), Karol Cyganowski (1), Dariusz Frost (1).
Pauza wraz ze składem:
Damian Zawadzki
Adam Szczuka
Adam Geliński
Sławomir Geliński
Marian Pufelski
Adrian Arendt
Piotr Słowy
Krzysztof Lisewski
Marcin Połaczek
Mateusz Rekowski
Dominik Kaczmar
Jakub Kwiatowski
Patryk Klimczewski
Sławomir Kwaterowski
Damian Zawadzki
Adam Szczuka
Adam Geliński
Sławomir Geliński
Marian Pufelski
Adrian Arendt
Piotr Słowy
Krzysztof Lisewski
Marcin Połaczek
Mateusz Rekowski
Dominik Kaczmar
Jakub Kwiatowski
Patryk Klimczewski
Sławomir Kwaterowski
4. Tapflo - Grześkowiak Team 4-0 (1-0)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Krzysztof Wójcik (1), Krzysztof Kuliński (1), Mateusz Wołoszyk (1), Krzysztof Czarnecki (1);
Napomnienia:
Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Michał Jażdżewski (Tapflo).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - I liga
18 bramek - Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
16 bramek - Wojciech Bieszka (METTEC);
15 bramek - Jakub Resmerowski (METTEC), Piotr Słowy (Pauza);
14 bramek - Krzysztof Wójcik (Tapflo), Marcin Jurczyński (STOLMAN - meble na wymiar);
11 bramek - Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Patryk Bielski (STOLMAN - meble na wymiar);
10 bramek - Kamil Lipiak (METTEC);
9 bramek - Adam Szczuka (Pauza), Michał Stuczyński (GSD Tczew);
8 bramek - Krzysztof Kuliński (Tapflo), Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń), Adrian Tamowicz (VITIS - Ogrody Marzeń), Maciej Herold (METTEC), Dawid Bielski (STOLMAN - meble na wymiar);
7 bramek - Phillip Stepnakowski (STOLMAN - meble na wymiar), Dominik Kaczmar (Pauza), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);
6 bramek - Damian Kleischmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Jacek Kołodziej (Drewpol & Meble Kropkowski), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Wojciech Socha (METTEC);
5 bramek - Maciej Dunajski (METTEC), Michał Sadowski (STOLMAN - meble na wymiar), Patryk Różanowski (GSD Tczew), Dawid Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Mateusz Wołoszyk (Tapflo);
4 bramki - Paweł Kleischmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Karol Cyganowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Rafał Komorowski (GSD Tczew), Paweł Klimczak (GSD Tczew), Marek Czarnecki (Tapflo), Sławomir Michna (GSD Tczew), Sławomir Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski), Piotr Włoch (Drewpol & Meble Kropkowski);
3 bramki - Paweł Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Adrian Arendt (Pauza), Marcin Czarnecki (GSD Tczew), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Szymon Mejer (GSD Tczew), Ariel Staniszewski (METTEC), Jakub Sowa (STOLMAN - meble na wymiar), Krzysztof Czarnecki (Tapflo), Krzysztof Lisewski (Pauza), Robert Zieliński (METTEC);
Harmonogram spotkań:
Terminarz ALPN w Tczewie 2017 I liga ( III runda)
I kolejka (14.09.2017 - czwartek)
1) 17.50 Grześkowiak Team - VITIS - Ogrody Marzeń
2) 18.40 METTEC - Tapflo
3) 19.30 Drewpol & Meble Kropkowski - GSD Tczew
4) 20.20 STOLMAN - meble na wymiar - Pauza
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie