AZS-AWF Wrocław - MKS Latocha Sambor Tczew 42:24

Dorota Jakubowska była jedną z najlepszych zawodniczek Sambora (fot. sportowefakty.pl, Paweł Dworakowski)
Pierwszy z 2 meczy wyjazdowych w fazie dogrywek, kolejną porażką Sambora. Kolejny raz starała się ratować sytuację Sambora Urszula Czarnecka zdobywając 6 bramek oraz Justyna Belter, która zdobyła 5 bramek. Niestety 2 zawodniczki same niczego nie zdziałają.

Większej pomocy udzielała również Dorota Jakubowska, zdobywając 4 bramki dla Sambora. Reszta zawodniczek mogła pochwalić się jedynie 1 lub 2 zdobytymi bramkami. Przeciwnie było w zespole gospodarzy, tam bramki rozkładały się w miarę równo, w końcu zawodniczki zdobyły aż 42 bramki - w porównaniu do naszych samborzanek, które zdobyły 24.

Mecz rozpoczęły zawodniczki z Wrocławia, do 5 minuty uzyskały 4 bramki (aż 2 z rzutu karnego). Do 8 minuty bramki zdobywały zawodniczki obu drużyn na przemian. Z kolei do 12 minuty bramki zdobywane były jedynie przez zawodniczki z Wrocławia: Skalska Beata (9 minuta), Żakowska Lidia (11 minuta) oraz Słota Magdalena (12 minuta). W 13 minucie Dorota Jakubowska uzyskała bramkę dla Sambora, ale następne 2 minuty to 2 bramki zdobyte przez gospodarzy i coraz większa przewaga nad Samborem. Samborzanki starały się dotrzymać tempa, w kolejnych 2 minutach nasze zawodniczki uzyskały 2 bramki. Do 22 minuty bramki mniej więcej wpadały na przemian. Przez kolejne 4 minuty bramki wpadały jedynie do bramki Sambora. Przez ostatnie 2 minuty bramki zdobyły nasze zawodniczki: Mirosława Waldowska oraz Dorota Jakubowska. Pierwsza połowa meczu zakończyła się porażką Sambora. Przewaga gospodarzy nad Samborem wynosiła 9 i zamiast zmniejszać się do końca meczu, tylko się powiększała. Wynik pierwszej połowy 20:11 dla Wrocławia.

Drugą połowę rozpoczął Sambor od rzutu karnego, który wykonała Urszula Czarnecka w 31 minucie. Chwilę później bramkę dla Wrocławia uzyskała Alina Antoszewska. W 34 minucie bramkę dla Sambora zdobyła Justyna Belter. Kolejne 5 minut i 4 bramki zdobywają zawodniczki z Wrocławia, zaś w 44 minucie Daria Wasilewska uzyskała bramkę dla Sambora. W 45 minucie nieudany rzut karny Wrocławia, jednak w 46 i 47 minucie gospodarze zdobywają 2 bramki. W 47 minucie Czarnecka zdobyła bramkę dla gości, ale w 48 minucie 2 bramki zdobywają zawodniczki z Wrocławia. W 49 i 51 minucie 2 bramki idą na konto Sambora, zaś w 52 minucie najpierw bramkę zdobywają gospodarze Mariola Wiertelau, a następnie goście - Dorota Jakubowska. Następna minuta i zależność taka sama, najpierw gospodarze - Alina Antoszewska, a następnie goście: Justyna Belter. Kolejne 3 minuty to bramki zdobyte wyłącznie przez Wrocław: Olfans Małgorzata (54 i 55 minuta), Dęga Martyna (56 minuta) i Wiertelau Mariola (56 minuta). Również w 56 minucie bramkę dla Sambora zdobywa Justyna Szlija, a w 57 minucie z rzutu karnego Urszula Czarnecka. Do końca meczu 4 bramki zdobyły jedynie zawodniczki z Wrocławia. Mecz zakończył się olbrzymią przewagą Wrocławia nad Samborem - wynik końcowy: 42:24.