Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym (fot. mat. prasowe)
galeria zdjęć: 3
Tczew - Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym

Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym

W minioną sobotę zakończyło się Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym. Rozegrano piąty, ostatni turniej, w którym udział wzięło 29 zawodników. Zawody przeprowadzono w Sali sportowej przy SP 7 w Tczewie.

Zwycięzcy większości kategorii znani byli już przed tygodniem, co nie zmienia faktu iż zawodnicy jak zwykle dali z siebie wszystko.
W ostatnich zawodach wyniki przedstawiają się następująco :
KOBIETY :
1.Bukowska Magdalena
2.Zielińska Klaudia
3.Szurgot Agata
4.Salamaga Maryla
5.Orlikowska Karolina
6.Szurgot Anna
7.Cichocka Katarzyna
8.Orlikowska Patrycja

DO LAT 15 :
1.Peikowski Fabian
2.Szramke Maciej
3.Redmer Stanisław

16-39
1.Czapla Artur
2.Sosnowski Bartosz
3.Dolny Emanuel


40+
1.Miklaszewski Witold
2.Kępka Jacek
3.Stenka Zbigniew
4.Bukowski Tadeusz
5.Rekowski Zygmunt
6.Grabala Dariusz
7.Radzikowski Dariusz
8.Sosnowski Waldemar
9.Korgul Jerzy

OPEN (zrzeszeni)
1.Cichocki Aleksander
2.Manterys Paweł
3.Malarczyk Andrzej
4.Kozikowski Adam
5.Banach Zbigniew
6.Gerowski Sławomir

KLSAYFIKACJA GENERALNA PO PIĘCIU TURNIEJACH :
I. kat.Kobiety
II. 1.BukowskaMagdalena -240 pkt.(Koźmin)
III. 2.Zielińska Klaudia-234 pkt.(Starogard Gdański)
IV. 3.Salamaga Maryla-226 pkt.(Różyny)
V. 4.Szurgot Agata-224 pkt.
VI. 5.Orlikowska Karolina-222 pkt.
VII. 6.Cichocka Katarzyna-219 pkt.
VIII. 7.Szurgot Anna-217 pkt.
IX. 8.Orlikowska Patrycja-52 pkt.

II.kat.do lat 15
1.Peikowski Fabian-240 pkt.(Starogard Gdański)
2.Szramke Maciej-234 pkt.(Postolin)
3.Radzikowski Karol-227 pkt.(Kwidzyn)
4.Robaczewski Kacper-57 pkt.
4.Redmer Stanisław-57 pkt.

III.kat.16-39 lat
1.Czapla Artur-238 pkt.(Starogard Gdański)
2.Sosnowski Bartosz-233 pkt.(Postolin)
3.Dolny Emanuel-227 pkt.(Nowa Karczma)
4.Czajkowski Patryk-164 pkt.
5.Stachurski Przemysław-111 pkt.
6.Nazorek Dawid-106 pkt.
7.Polonis Jan-105 pkt.
8.Hapke Krzysztof-104 pkt.
9.Główczewski Zbigniew-60 pkt.
10.Kamiński Ariel-58 pkt.
11.Peikowski Bartosz-54 pkt.
12.Główczewski Łukasz-52 pkt.
13.Piekarski Patryk-49 pkt.

IV.kat.40 i powyżej
1.Miklaszewski Witold- 240 pkt. (Koźliny)
2.Kępka Jacek-232 pkt.(Kwidzyn)
3.Stenka Zbigniew-229 pkt.(Nowa Karczma)
4.Rekowski Zygmunt-222 pkt.
5.Bukowski Tadeusz-217 pkt.
6.Matyjas Dariusz-214 pkt.
7.Kapinos Adam-213 pkt.
8.Grabala Dariusz-209 pkt.
9.Sosnowski Waldemar-207 pkt.
10.Radzikowski Dariusz-203 pkt.
11.Turzyński Mieczysław-168 pkt.
12.Korgul Jerzy-158 pkt.
13.Kopiszka Krzysztof-98 pkt.
14.Husarek Sławomir-50 pkt.
14.Breszka Krzysztof-50 pkt.
16.Czajka Jarosław-49 pkt.
17.Sosnowski Witold-48 pkt.

V.kat.Zrzeszeni
1.Cichocki Aleksander-238 pkt.(Kwidzyn)
2.Manterys Paweł-234 pkt.(Subkowy)
3.Kozikowski Adam-228 pkt.(Tczew)
4.Gerowski Sławomir -222 pkt.
5.Banach Zbigniew-221 pkt.
6.Malarczyk Andrzej-168 pkt.
7.Wycichowski Dariusz-106 pkt.
8.Szurgot Piotr-60 pkt.
9.Orliński Mariusz-56 pkt.

Po turnieju nastąpiło uroczyste zakończenie cyklu, w którym pamiątkowymi medalami i nagrodami rzeczowymi nagrodzono po trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii.
Bardzo udana edycja GP, duża frekwencja i wysoki poziom sportowy zawodów.
Zaproszeniem na jesienny Memoriał Bronisława Kuklińskiego zakończył się 5-tygodniowy maraton tenisa stołowego.
Organizatorem imprezy było Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji, które składa serdeczne podziękowanie dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 7 za udostępnienie sali gimnastycznej.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Sport

Tczew - III Turniej GP Tczewa w Tenisie Ziemnym

III Turniej GP Tczewa w Tenisie Ziemnym

GP Tczewa (zawody III) wygrał Łukasz Pindel, pokonując w finale Patryka Pychyńskiego 2:0 (6:3, 6:1). Patryk w półfinale zrewanżował się Markowi Gutjarowi za ostatnie porażki po zaciętym meczu wygrał 2:1 (7:5, 4:6, 6:4). Marek zajął III miejsce,...

Komentarz dnia