ALPN. Grała II liga

ALPN 2018 (fot. mat. prasowe)
Tczew - ALPN. Grała II liga

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki IV kolejki II LIGA - ALPN 2018

II Liga runda rewanżowa (09.10.2018)

1. PanLink - Grześkowiak Team 1-3 (1-2)

Strzelcy bramek:
PanLink: Rafał Storma (1);
Grześkowiak Team: Przemysław Wiśniewski (1), Maciej Schleser (1), samobójcza (1).

2. Serwis Motochron - Lichnowy 5-1 (2-1)
Strzelcy bramek:
Serwis Motochron: Sergiusz Mąkosa (1), Damian Wasiek (1), Mateusz Tramowski (1), Tomasz Schneider (1), Karol Ciesielski (1);
Lichnowy: Ivan Zhyhulskyi (1).


3. SŻL Monterzy - KM Przystań 4-1 (3-1)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Krzysztof Kuliński (2), Maciej Chrzanowski (2);
KM Przystań: Paweł Gawroński (1).

Tranzit - pauza



Serwis Motochron wraz ze składem:

Tomasz Tramowski
Jakub Mączka
Janusz Mąkosa
Sergiusz Mąkosa
Tomasz Bzówka
Damian Wasiek
Mateusz Tramowski
Tomasz Schneider
Karol Ciesielski
Adrian Orzłowski
Paweł Stopka
Łukasz Bzówka
Paweł Woźniak




Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2018 - II liga
16 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit);
12 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);
10 bramek - Arkadiusz Jeka (PanLink), Adrian Polański (Tranzit);
9 bramek - Paweł Woźniak (Serwis Motochron), Paweł Gawroński (KM Przystań);
8 bramek - Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team),
7 bramek -Wojciech Domachowski (KM Przystań), Adrian Orzłowski (Serwis Motochron);
6 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy), Robert Polański (Tranzit), Tomasz Schneider (Serwis Motochron);
5 bramek -Dawid Polański (Tranzit), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Michał Kocik (Lichnowy),
4 bramki - Karol Ciesielski (Serwis Motochron), Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Tomasz Aftyka (Lichnowy), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Łukasz Błaszkowski (SŻL Monterzy);
3 bramki - Bartłomiej Janicki (Lichnowy), Kacper Niedziałkowski (KM Przystań), Adrian Włodarczyk (PanLink), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Mateusz Tramowski (Serwis Motochron);



Harmonogram spotkań:
V kolejka runda rewanżowa (16.10.2018 - wtorek)
1) 17.50 Lichnowy - SŻL Monterzy
2) 18.40 Grześkowiak Team - Serwis Motochron
3) 19.30 Tranzit - PanLink
KM Przystań - pauza

Więcej informacji znajdziecie na www.pcs.tczew.pl

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej