Wisła wygrywa i pomaga!

W meczu na szczycie A-klasy Wisła Tczew pokonała Keramzyt Szprudowo 4:3, do przerwy prowadząc 3:1. Mecz był toczony w szybkim tempie, pierwsza połowa pod dyktando biało-czerwonych i łatwe prowadzenie 3:1.

Po przerwie dwa błędy w odstępie dwóch minut i zrobiło się nerwowo. Niesieni głośnym dopingiem kibiców Wiślacy pokazali jednak, że nie bez przyczyny są na razie (i oby tak do końca) najlepszym zespołem ligi i zdobyli zwycięskiego gola. Wisła zwiększyła przewagę nad trzecim Keramzytem do dziewięciu oczek, z tym że szprudowianie mają do rozegrania jeden mecz więcej. W trakcie meczu kibice zrobili zbiórkę pieniędzy dla walczącej o powrót do zdrowia Pani Magdaleny Godlewskiej. Udało się zebrać niemal 700 zł, które zostaną przekazane na leczenie.
Biało-czerwona rodzina trzyma kciuki za powrót do zdrowia Pani Magdaleny!

WISŁA TCZEW 4:3 (3:1) Keramzyt Szprudowo

Bramki: Karol Opczyński (7.), Adam Czerwiński (37.), Maciej Pawłuszek (44.), Kamil Nowaczyk (86.)
- Krystian Jurczyk (7.), Karol Kowalczyk (61.-samobójcza), Krzysztof Gardzielewski (62.)
WISŁA: Szymon Szreder - Paweł Herstowski, Karol Kowalczyk ( 83. Daniel Lorkowski),
Maciej Pawłuszek, Karol Skotnicki ( 90.+2. Michał Brodnicki) - Karol Ćwikliński (89. Rafał Komorowski),
Łukasz Olszewski, Łukasz Gajewski, Adam Czerwiński ( 57. Marcin Czarnecki), Kamil Nowaczyk [K] - Karol Opczyński
KERAMZYT: Radosław Bzowski - Artur Karaś, Łukasz Seroka, Maciej Szyszkowski, Krzysztof Gardzielewski, Kacper Kozieł ( 46. Sebastian Ogórek), Kamil Połomski ( 30. Krzysztof Wójcik), Radosław Czapiewski, Krystian Jurczyk, Dawid Gleizner, Andrzej