Dobra passa Samborzanek - szansa na trzecie zwycięstwo z rzędu

Samborzanki
Tczew - Dobra passa Samborzanek - szansa na trzecie zwycięstwo z rzędu
Zawodniczki Sambora Tczew są ostatnio w bardzo dobrej formie. Wygrały dwa mecze ligowe z rzędu - u siebie z Drwęcą Novar Lubicz 34:27 oraz na wyjeździe z SMS-em ZPRP I Płock 34:24. W sobotę 18. listopada o 16:00 grają kolejny mecz u siebie.

W Płocku wystąpiły w składzie zaledwie 10-osobowym, spowodowanym wyjazdem juniorek na turniej do Kraśnika, notabene wygrany przez młode tczewianki. Miejmy nadzieję, że to zwycięstwo pozwoli nabrać pewności siebie, jednak nie przesadnej, gdyż do Tczewa przyjeżdża groźna drużyna z Gniezna, która ostatnio pokonała MTS Kwidzyn. Beniaminek z pierwszej stolicy Polski zajmuje jak na razie trzecie miejsce w tabeli i z całą pewnością Samborzanki nie mogą zlekceważyć tego rywala.

W dobrej dyspozycji jest w ostatnich meczach Patrycja Ciura, która zdobyła we wspomnianych meczach kolejno 9 i 8 bramek. Zaś w Płocku szansę dłuższej gry otrzymała Oktawia Majorowska, zdobywczyni ośmiu bramek.


Wygrana w meczu z Gnieznem przy korzystnym układzie pozostałych spotkań pozwoli Samborzankom na awans być może nawet na trzecie miejsce w tabeli. Apelujemy o wsparcie dla naszej drużyny, zachęcamy do przybycia na mecz w sobotę 18. listopada o godzinie 16:00, tradycyjnie - w hali PCS przy ul. Królowej Marysieńki 10. Razem możemy więcej - dopingujmy tczewski szczypiorniak!

SPR SAMBOR TCZEW - MKS PR Urbis Gniezno
18.11.2017, godz. 16:00
Hala PCS przy ul. Królowej Marysieńki 10

Sonda - odpowiedz na pytanie

Czy jesteś za likwidacją przedmiotu religii w szkołach publicznych?

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA