Mistrzyni Europy w Hotelu nad Wisłą, Mielewczyk w Montrealu

(fot. mat. prasowe )
Tczew - Mistrzyni Europy w Hotelu nad Wisłą, Mielewczyk w Montrealu
Już za niespełna dwa tygodnie w Hotelu nad Wisłą (Knybawa k. Tczewa) odbędzie się gala Exclusive Fight Night organizowana przez Thunder Fighting Championship oraz Tymex Boxing Promotions. Organizatorzy oprócz atrakcji stricte sportowych zadbali o sprowadzenie do naszego miasta znanego gościa honorowego. Tym razem będziemy mieli przyjemność gościć aktualną mistrzynię Europy w boksie zawodowym - Ewę "Kleo" Brodnicką.

Polska pięściarka w ostatni weekend na gali w Łomiankach po raz pierwszy obroniła tytuł pokonując jednogłośnie na punkty Anitę Torti. Wcześniej na gali Polsat Boxing Night w pojedynku o prym w boksie zawodowym kobiet pokonała niejednogłośnie na punkty aktualną mistrzyni Świata WBC Ewę Piątkowską.

W walce wieczoru Damian Mielewczyk zmierzy się z Ireneuszem Wojtasińskim. Będzie to ostatni test "Mieli" przed zaplanowaną na 10 grudnia walką w Montreal Casino. Rywalem naszego reprezentanta będzie Francis Lafreniere, pojedynek zakontraktowano na 8 rund. Będzie to drugi występ Polaka w Kanadzie. W styczniu bieżącego roku Mielewczyk uległ nieznacznie na punkty Sebastienowi Bouchardowi na gali transmitowanej przez telewizję HBO.

Ponadto między linami zobaczymy Piotra Jankowskiego, który zmierzy się z Adrianem Stepnowskim. Grupę Tymex reprezentować będzie Marcin Brzeski , który zmierzy się z Patrykiem Kowollem . Między linami po blisko sześcioletniej przerwie zobaczymy także Artura Lazariana (1-0), który w czasach amatorskich pokonał Artura Szpilkę.

Nadal dostępne są ośmio osobowe stoliki VIP z cateringiem. Wszelkie informacje dostępne pod numerem 884 802 802.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia