IV Turniej XIII Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej

Druga w klasyfikacji ogólnej tczewskiego GP żeńska para K. Słomińska/E. Lewandowska
Tczew - IV Turniej XIII Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej
Po trzytygodniowej przerwie wznowili rozgrywki siatkarze plażowi na boiskach TCSiR. Jak przewidywał organizator ZAWSZE po przerwie frekwencja spada, ale i tak do rywalizacji stanęły 34 zespoły (24 OPEN, 6 kobiet i cztery 40+).

Z czołówki zabrakło Jaworskiego i Miotka, którzy tym samym spadli z medalowej trzeciej pozycji na piątą. W dwóch kategoriach - OPEN i kobiety - na dwa turnieje przed końcem praktycznie mamy zwycięzców tegorocznych rozgrywek, gdyż supremacja prowadzących par nie podlega dyskusji, a przewaga jest nie do odrobienia przez rywali. Anna Hohn i Agnieszka Bartoń oraz Piotr Gabrych i Marcin Konkel - bezsprzecznie najlepsze pary XIII GP Tczewa w swoich kategoriach. IV turniej i właściwie jedna niespodzianka - gładka przegrana w ćwierćfinale v-ce liderów, pary Zięba : Niemiec z parą Papis : Rogiński 13:21.
W kategorii 40+ bez niespodzianek. Prowadzi para Dusowski : Szwajkowski przed Rekowskim : Leczkowskim. Tylko te dwa zespoły mają szansę na mistrzostwo w tym roku. Na trzecie miejsce awansowała gdyńska para Bojewski : Patoła. Wśród kobiet zwyciężyły liderki Hohn i Bartoń.
Jeszcze tylko dwa turnieje i zakończy się XIII GP Tczewa w Siatkówce Plażowej. Wspaniała pogoda, rewelacyjna frekwencja i wysoki poziom rozgrywek na pewno przejdą do historii tej imprezy.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Kolejne spotkanie 19 sierpnia, a 26 sierpnia uroczyste zakończenie z wręczeniem nagród dla 10 zespołów z kat. OPEN i po 3 zespoły z kat 40+ i kobiet.
WYNIKI :

OPEN

ĆWIERĆFINAŁY :
Gabrych : Konkel - Malinowski : Chmielecki 21:13
Brange : Zbrzeźny - Krajnik : Mrozek 21:13
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Papis : Rogiński - Zięba : Niemiec 21:13
Neumann : Chajek - Chabowski : Schonhofer 21:17

PÓŁFINAŁY :
Gabrych : Konkel - Numann : Chajek 21:11
Brange : Zbrzeźny - Papis : Rogiński - 21:13

O IIIm :
Rogiński : Papis - Neumann : Chajek 21:13

FINAŁ :
Gabrych : Konkel - Brange : Zbrzeźny 21:16


Drukuj
Prześlij dalej