W dniu 8 października 2018 roku na terenie II LO w Tczewie odbyły się Powiatowe rozgrywki międzyszkolne w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody przeprowadzono odrębnie dla dziewcząt i chłopców w 3 kategoriach wiekowych tj. dla uczniów rocznik 2006 i młodsi, rocznik 2003-2005 i dla szkół średnich dziennych rocznik 1999 i młodszych. W zawodach udział wzięło 21 reprezentacji z 15 szkół powiatu tczewskiego. Każda drużyna składała się z 10 zawodników.
Igrzyska Dzieci Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 11 Tczew
2. miejsce ZKiW Kulice
3. miejsce SP Turze
4. miejsce SP Nr 1 Gniew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 40: dz. - 40, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Igrzyska Dzieci Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 11 Tczew
2. miejsce SP Nr 2 Pelplin
3. miejsce SP Swarożyn
4. miejsce SP Nr 1 Gniew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 40: dz. - 0, chł. - 40
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 2,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 4 Tczew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 10: dz. - 10, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 4 Tczew
2. miejsce SP Nr 2 Pelplin
3. miejsce SP Swarożyn
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 30: dz. - 0, chł. - 30
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 2,
Licealiada Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce II LO Tczew
2. miejsce ZSE Tczew
3. miejsce I LO Tczew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 30: dz. - 30, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 1,
w innych dyscyplinach - 13,
Licealiada Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce II LO Tczew
2. miejsce I LO Tczew
3. miejsce ZSBiO Tczew
4. miejsce ZST Tczew
5. miejsce ZSE Tczew
6. miejsce ZSCKR Swarożyn
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 60: dz. - 0, chł. - 60
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 8,
w innych dyscyplinach - 2,
Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl
Igrzyska Dzieci Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 11 Tczew
2. miejsce ZKiW Kulice
3. miejsce SP Turze
4. miejsce SP Nr 1 Gniew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 40: dz. - 40, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Igrzyska Dzieci Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 11 Tczew
2. miejsce SP Nr 2 Pelplin
3. miejsce SP Swarożyn
4. miejsce SP Nr 1 Gniew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 40: dz. - 0, chł. - 40
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 2,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 4 Tczew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 10: dz. - 10, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 4 Tczew
2. miejsce SP Nr 2 Pelplin
3. miejsce SP Swarożyn
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 30: dz. - 0, chł. - 30
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 2,
Licealiada Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce II LO Tczew
2. miejsce ZSE Tczew
3. miejsce I LO Tczew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 30: dz. - 30, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 1,
w innych dyscyplinach - 13,
Licealiada Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce II LO Tczew
2. miejsce I LO Tczew
3. miejsce ZSBiO Tczew
4. miejsce ZST Tczew
5. miejsce ZSE Tczew
6. miejsce ZSCKR Swarożyn
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 60: dz. - 0, chł. - 60
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 8,
w innych dyscyplinach - 2,
Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl