Rodzinny Dzień Sportu w Lubiszewie

Dzień Sportu w Lubiszewie (fot. Tcz.pl)
Tczew - Rodzinny Dzień Sportu w Lubiszewie

zobacz galerię zdjęć: 15
W minioną sobotę 19 listopada 2016 na sali gimnastycznej w SP w Lubiszewie odbyła się kolejna impreza w ramach realizowanego projektu "AKTYWNA WIEŚ".

Grupa blisko 50 osób - dzieci i dorosłych - wzięła udział w sportowej rywalizacji. Każdy mógł sprawdzić się w 10 konkurencjach sportowych - były m. in. testy sprawności, rzuty do kosza, slalom z piłką, budowanie wieży z klocków, ćwiczenia na ergometrze wioślarskim, tor przeszkód, skok przez skrzynię, przeciąganie liny.

Dla wszystkich zawodników przygotowano pamiątkowe medale, a dla najbardziej zaangażowanych zawodników nagrody - piłki oraz tarcze dart i lotki.
 
Organizatorzy przygotowali dla wszystkich poczęstunek - słodycze, napoje oraz nagrody ufundowane przez sponsorów, partnerów i Urząd Gminy.
 
Wielkie podziękowania dla uczniów z UKS Lisewo za pomoc w przeprowadzeniu konkurencji i sędziowanie na stacjach.
 
Zadanie dofinansowano w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia, ze środków Gminy Tczew i Banku Spółdzielczego w Tczewie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • -2

  gosc_gość

  20.11.2016, 00:36

  ochrona wizerunku

  Jak rozumiem, redakcja od każdego z rodziców dzieci, których wizerunek został zamieszczony, pozyskała zgodę na publikację tego wizerunku?

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx2.xx6 
 • +1

  Stefan21_gość

  20.11.2016, 19:54

  chore przepisy

  powinno być tak, że gdy bierzesz udział w jakiejś imprezie, to z założenia zgadzasz się na publikację zdjęcia z Twoim wizerunkiem. A jak nie chcesz - to siedź w domu albo piwnicy, żeby nikt nie mógł na Ciebie spojrzeć.

  Cytuj
  IP: 37.47.xxx.xx5 
 • +1

  Grażyna_gość

  20.11.2016, 18:23

  zgoda n awizerunek

  TAK zgoda jest zawsze na początku roku szkolnego rodzić podpisuje taką zgodę na umieszczanie wizerunku swojego dziecka. Dzisiaj są takie czasy że o fotografię nie trudno. Grażyna.

  Odpowiedz
  IP: 46.170.xx4.xx1 
 • -1

  gosc_gość

  01.12.2016, 00:38

  zgoda

  Yhm, czyli ja też mogę pójść do szkoly, pstryknąć fotki Twojego dzieciaka i puścić w internet, gdzie nie wiadomo, co się z nimi będzie dalej działo? a tę zgodę rodzic ma obowiązek udzielić? Cy też może jednak ma prawo odmówić, a redakcja nie ma prawa zakładać, że została udzielona? I czy udziela jej wszystkim dookoła, w tym redakcji tcz.pl, czy tylko szkole? Bo tylko jeśli udziela całemu światu to taka zgoda może cokolwiek wnosić w tej sprawie.

  Cytuj
  IP: 89.71.xx0.xx3 
 • +4

  robak

  20.11.2016, 19:25

  ochrona wizerunku

  udana impreza; dzieci zadowolone;

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -1

  gość_gość

  20.11.2016, 22:33

  zgoda owszem jest podpisywana- W SZKOLE. a to nie są zajęcia szkolne i organizowane przez szkołę.

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx1.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.