Podwójnie złoty Zygfryd Liban!

Zygfryd Liban (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Podwójnie złoty Zygfryd Liban!
W minioną sobotę 23 lutego w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Udział w Mistrzostwa wzięli również mieszkańcy Tczew, z dwoma złotymi medalami wrócił "król" Zygfryd Liban "Biegający Tczew": I miejsce złoty medal 800 metrów - uzyskany czas 3:14.19, I miejsce złoty medal MP 3000 metrów - 13:30.37.

Serdecznie gratulujemy Panie Zygfrydzie i życzymy kolejnych sukcesów, przede wszystkim medali na Mistrzostwa Świata Masters
Zgromadzenie Generalne World Masters Athletics powierzyło Toruniowi organizację 8. Halowych Mistrzostw Świata Masters w Lekkiej Atletyce w dniach 24-30 marca br. głównym obiektem zmagań będzie Arena Toruń przy ul. Bema.
Już dziś trzymamy kciuki za "Króla" Zygfryda Libana - niech noga podaje ????
Wszystkie wyniki MPM LA znaleźć można - http://zawodypzwla.atp-web.eu/index.php?wybor=wyniki
Pan Zygfryd poza bieganiem, bardzo mocno wspiera imprezy biegowe organizowane w Tczewie, dzięki Jego staraniom udało się przekonać Polski Związek Lekkiej Atletyki Masters do organizacji Mistrzostw Polski Masters w biegach przełajowych w Tczewie. 25 maja br. po raz pierwszy w Tczewie odbędą się oficjalne Mistrzostwa Polski Masters w biegach przełajowych pod patronatem PZLAM.
Regulamin, zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/3334/strona.html

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  fan biegania_gość

  27.02.2019, 07:18

  Gratuluję, podziwiam, szanuję. Pan Zygfryd to absolutny fenomen biegania amatorskiego - zaczął w wieku 38 lat, teraz ma 75+! Na koncie pasmo sukcesów, medale Mistrzostw Europy i Świata oraz wiele znakomitych startów w parkrun Tczew ;-) Będę trzymał kciuki za jego starty w MŚ w Toruniu - zgłoszenie imponujące: 6 km cross ry (25.03.), 10 km road race (27.03.), Half Marathon (30.03.)

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx7.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.