Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Halówka (fot. mat. prasowe)
Tczew - Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 22 listopada 2018 roku w hali II LO w Tczewie odbyła się Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie szkól średnich dziennych, rocznik 1999 i młodsi. Z całego powiatu tczewskiego udział w zawodach zgłosiło 10 szkół. Każda drużyna składała się z 4 zawodników w polu i bramkarza. Turniej przeprowadzono w 3 fazach tj. eliminacyjnej i finałowej. W fazie eliminacyjnej drużyny podzielono na 3 grupy.

W każdej grupie drużyny rozegrały pojedynki między sobą systemem każdy z każdym. Następnie w finale zwycięskie drużyny w grupach tj. II LO Tczew, ZSBiO Tczew oraz UKLO Tczew zagrały o pierwsze trzy miejsca w całym turnieju. Ostatecznie zwycięzcą zawodów została i jednocześnie tytuł Mistrza Powiatu Tczewskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców zdobyła reprezentacja ZSBiO w Tczewie, która będzie reprezentować powiat tczewski w półfinale wojewódzkim w Sopocie. Za zdobycie I miejsca drużynę uhonorowano pucharem. Za udział w zawodach wszystkie reprezentacje otrzymały pamiątkowe dyplomy.KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. miejsce ZSBiO Tczew

2. miejsce II LO Tczew
3. miejsce UKLO Tczew
4. - 6. miejsce ZST Tczew, I LO Tczew, ZSRiK Tczew

7. - 9. miejsce ZSP Gniew, ZSP Pelplin, ZSCKR Swarożyn
10. miejsce ZSE Tczew


Skład drużyny zwycięskiej:
Boniek Krystian, Domachowski Wojciech, Dyszer Michał, Kalkowski Paweł, Kunowski Jakub, Rapiński Kacper, Reinholz Wiktor, Sztyber Damian

Trener/Nauczyciel WF: Jakub Resmerowski


Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej