XXIV Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Józefa Kruży już w sobotę

XXIV Turniej Bokserski im. Józefa Kruży (fot. mat. prasowe)

odbyło się
15
06.2019
Sobota
Tczew - XXIV Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Józefa Kruży już w sobotę
Sekcja Bokserska KS 'Wisła' w Tczewie informuje, iż przy współudziale Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji w tym roku, już po raz XXIV organizuje Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Józefa Kruży, który odbędzie się w dniu 15.06.2019 r. na Hali II LO przy ul. Królowej Marysieńki 10 w Tczewie.

Oficjalne Otwarcie Turnieju godz. 18.00. Organizatorzy zaprosili do udziału w turnieju pięściarzy z województw kujawsko - pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko - mazurskiego oraz z klubów naszego województwa. W turnieju wystąpi około 70-ciu zawodników i zawodniczek z 14 klubów, we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych, od młodzika, przez kadetów, juniorów do seniorów, co gwarantuje dla sympatyków boksu dużą dawkę pięściarskich emocji.

Warto też zaznaczyć, iż z roku na rok, turniej im. J. Kruży cieszy się coraz większą popularnością wśród sympatyków boksu. Zyskuje znamienite miejsce na pięściarskiej mapie Polski. Pretenduje do miana jednego z najbardziej liczących się turniejów amatorskich w kraju, w ramy którego chętnie włączają się liczne ekipy sportowe.
XXIV Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Józefa Kruży przyczyni się do dalszej popularyzacji pięściarstwa. Klub Sportowy Wisła ma nadzieję, iż nastąpi istotny nabór młodzieży do uprawiania tej jakże wymagającej dyscypliny sportowej, umożliwi młodzieży podnoszenie pięściarskich umiejętności oraz przyczyni się do dalszej owocnej współpracy lokalnych władz samorządowych z klubami krajowymi i zagranicznymi na niwie sportowej.

W XXIV Turnieju wystąpią pięściarze z klubów: KS Świątki, Sako Gdańsk, Bombardier Gdynia, Kontra i Tygrys Elbląg, Beniaminek Starogard Gdański, WKB Wejherowo, Czarni Słupsk, KS Wicko, Wilk Kościerzyna oraz Naszej Wisły.

Ponadto skierowano zaproszenie do klubu Box-Ring Eintracht Berlin (Niemcy). Niezawodni przyjaciele Wisły z Berlina zgłosili swój udział w Turnieju. Stawią się najmocniejszym zawodniczym składem.

Zaproszono czeską drużynę z Usti Nad Łabą i ekipę rosyjską reprezentującą Obwód Kaliningradzki oraz kluby ze Szwecji, Francji, Turcji.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Marco_gość_gość_gość_gość_gość_gość

  12.06.2019, 16:24

  Xyz

  A Glłota bedzie??????

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx8.xx8 
 • Bodzio_gość_gość_gość_gość

  17.06.2019, 14:00

  Wielka szkoda że nie zaprosili ""najsilniejszego""polskiego zawodnika który jak dotychczas jest bez zwycięstwa tz Nejmana to by była dopiero atrakcja

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx0.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.