Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew wygrywa z Victoria SP 2 Sianów

Martyna Krygier (fot. kobiecapilka.pl)
Tczew - Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew wygrywa z Victoria SP 2 Sianów
Bramki (asysty)

9' Martyna Krygier (Martyna Tryka)
42' Agnieszka Rembalska (Paula Magulska)
60' Martyna Krygier (Gosia Burczyk)

W sobotę odbył się mecz w ramach kolejki o mistrzostwo II ligi kobiet. Przeciwnikiem Pogoni była zajmująca 10 miejsce Victoria SP 2 Sianów. Mecz w wykonaniu drużyny z Tczewa przez cały czas był kontrolowany. Utrzymanie przy piłce odbywało się w większości na połowie rywala, jednakże brakowało ostatniego podania. Pierwsza bramka padła po rzucie rożnym, z bardzo bliskiej odległości swoje trafienie zaliczyła Martyna Krygier. Do szatni "Pogonianki" weszły z przewagą dwóch bramek, bramkę ładnym strzałem z dalszej odległości zdobyła Agnieszka Rembalska. Kolejny gol to ponownie dzieło (widocznej na zdjęciu) Martyny Krygier, która również po stałym fragmencie gry, tym razem po rzucie wolnym strzałem wewnętrzną częścią stopy umieściła piłkę w bramce. W kolejnym meczu Pogoń wystartuje z pozycji wicelidera (traci do lidera 6 punktów) i rozegra go w Gdańsku z tamtejszą drużyną Biało-Zielonych Gdańsk.


TRWA NABÓR DZIEWCZĄT DO KLUBU POGOŃ TCZEW


Zespół występujący w II lidze kobiet - łącznie 7 treningów w tygodniu (2 rano, 5 popołudniami), wszystkie treningi na naturalnej murawie, w okresie zimowym sztuczna trawa + hala możliwość chodzenia do klasy piłkarskiej oraz zakwaterowania w internacie, sprzęt sportowy, treningi na zegarkach Polar, opieka fizjoterapeuty, trenerka przygotowania motorycznego oraz bramkarzy, zespołowe oraz indywidualne analizy występów, treningi indywidualne.

Zespół występujący w III lidze kobiet - możliwość 5 treningów w tygodniu (2 rano, 3 popołudniami), wszystkie treningi na naturalnej murawie, w okresie zimowym sztuczna trawa + hala, możliwość chodzenia do klasy piłkarskiej oraz zakwaterowania w internacie, sprzęt sportowy, treningi na zegarkach Polar, opieka fizjoterapeuty, trenerka przygotowania motorycznego oraz bramkarzy, zespołowe oraz indywidualne analizy występów, treningi indywidualne.

Zespół juniorek - możliwość 7 treningów w tygodniu (2 rano, 5 popołudniami), wszystkie treningi na naturalnej murawie w okresie zimowym sztuczna trawa + hala, możliwość chodzenia do klasy piłkarskiej oraz zakwaterowania w internacie, sprzęt sportowy, treningi na zegarkach Polar, opieka fizjoterapeuty, trenerka przygotowania motorycznego oraz bramkarzy, zespołowe oraz indywidualne analizy występów, treningi indywidualne.

Zespół 2007-2010 - łącznie 3 treningi w tygodniu, wszystkie treningi na naturalnej murawie w okresie zimowym sztuczna trawa + hala, sprzęt sportowy, opieka fizjoterapeuty, trenerka przygotowania motorycznego oraz bramkarzy.

Zespół 2011 - 2013 - łącznie 3 treningi w tygodniu, wszystkie treningi na naturalnej murawie w okresie zimowym sztuczna trawa + hala, sprzęt sportowy, opieka fizjoterapeuty, trenerka przygotowania motorycznego oraz bramkarzy.

Więcej informacji na e-mail: pogontczew@gmail.com lub pod nr tel. 509 992 974, albo zostaw wiadomość na fanpage


Drukuj
Prześlij dalej