Tropical Fight Night

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Tropical Fight Night
Były mistrz Europy wagi super piórkowej, Siergiej Huliakiewicz (43-7, 17 KO) będzie rywalem niepokonanego Marcina Marczaka (10-0, 4 KO) na gali TFC II "Tropical Fight Night", która odbędzie się 20 maja. Stawką pojedynku będzie Interkontynentalny tytuł WBF wagi junior średniej.

Białorusin w przeszłości posiadał tytuły Mistrza Europy wagi super piórkowej oraz WBA Inter-Continental wagi lekkiej. Boksował również o tymczasowy pas WBC z Humberto Mauro Gutierrezem przegrywając dwa do remisu. Dla niepokonanego Marczaka, który od czasu powrotu w 2016 roku stoczył trzy zwycięskie pojedynki, Huliakiewicz będzie zdecydowanie najbardziej wymagającym rywalem w karierze.

Na gali Thunder Fighting Championship zobaczymy również wracającego po porażce z Jordanem Kulińskim Piotra Podłuckiego (4-1, 2 KO). Jego rywalem będzie twardy Levan Shonia (14-8, 10 KO). Mimo tego, że rekord pięściarza z Gruzji nie imponuje, posiada on solidne doświadczenie i umiejętności. W przeszłości Shonia boksował między innymi o tymczasowy młodzieżowy pas federacji WBC oraz o pas Zawodowego Mistrza Gruzji. Nigdy nie przegrał przed czasem, ma na koncie pojedynki na długich dystansach, zatem powinien wysoko zawiesić poprzeczkę stawiającemu pierwsze kroki wśród profesjonałów Podłuckiemu.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Na TFC II powróci również Piotr Jankowski. Zawodnik z Pelplina do zbliżającego się występu przygotowywał się pod okiem dziewięciokrotnego Mistrza Świata K-1 oraz Muay Thai - Tomka Makowskiego. Obóz w MAKU Gym zaowocował ogromem cennych porad i nowych elementów wprowadzonych do treningów, a efekt zobaczymy już 20 maja.

Kibice wybierający się na galę "Tropical Fight Night" zobaczą również między linami Andrzeja Sołdrę oraz Damiana Piątka z Underground MMA Elbląg. Ich rywale powinni zostać podani wkrótce.

Bilety w cenie od 30zł dostępne w Siłowni EbroGym Tczew oraz Centrum Komórek Manhattan. Ostanie loże VIP w cenach od 500 zł do 1000 zł dostępne pod numerem 884 802 802.

Drukuj
Prześlij dalej