(fot. mat. prasowe)
II liga

Olimpia II Szczecin 4 - 3 Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew.
Bramki (asysty)
16` Olimpia Szczecin

23` Olimpia Szczecin

32` Olimpia Szczecin
37` Kwiatkowska Karolina (Tabor Łucja)
55` Kwiatkowska Karolina (Krygier Wiktoria)
60` Olimpia Szczecin
70` Kwiatkowska Karolina (Tryka Martyna)

W 7 kolejce II ligi kobiet niestety przegraliśmy pechowo 3:4. Co prawda już w 32 drugiej minucie przegrywaliśmy 0 do 3, jednakże sama gra była bardzo mocno wyrównana, a dwie z trzech bramek straciliśmy bo indywidualnych błędach przy rozegraniu piłki. Przed przerwą bramkę "powrót do meczu" zdobyła niezawodna Karolina Kwiatkowska. Na sytuacje sam na sam z bramkarką swoim podaniem z głębi pola wyprowadziła Karolinę, Łucja Tabor. Kolejną bramkę Karo zdobyła w podobny sposób, a podająca tym razem była Wiktoria Krygier. Trzecia bramka, to szybkość reakcji, w zamieszaniu po rzucie rożnym, w polu karnym do bezpańskiej piłki najszybciej dobiegła Karolina i wpakowała siatka po raz trzeci zatrzepotała. Wielkiej urody bramka padła niestety dla przeciwniczek, zawodniczka ze Szczecina z około 30 metra, huknęła w okienko bramki strzeżonej przez Anne Węsierską.

W środę okazja do rewanżu, ponieważ z tym samym przeciwnikiem, na tym samym stadionie, spotykamy się w 1/16 finału pucharu polski. Ładujemy w Szczecinie akumulatory i szykujemy się do rewanżu.

III liga

Potok Pszczółki 2 - 8 Pogoń Tczew
Bramki(asysty)
2` Kwiatkowska Daria (Osowska Viktoria)
14` Potok Pszczółki
26` Osowska Viktoria
30` Potok Pszczółki
41` Schweda Kinga (Salewska Kinga)
44` Schweda Kinga

49` Schweda Kinga
58` Schweda Kinga (Salewska Kinga)
64` Schweda Kinga (Salewska Kinga)
:soccer: 71` Schweda Kinga (Wolska Anna)

Schweda Show.
Pierwsza połowa nie wskazywała na to, że wygramy tak duża przewagą bramkową. Mecz był wyrównany. W drugiej połowie, pokazaliśmy przewagę czego konsekwencją było 6 zdobytych bramek przez Kingę Schwedę. Aktualnie plasujemy się na 6 miejscu w lidze z dorobkiem 14 punktów.