Piąta kolejka ALPN

ALPN 2019 (fot. mat. prasowe)
Tczew - Piąta kolejka ALPN

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki V kolejki runda rewanżowa - ALPN 2019

(19.09.2019)

1. Drewpol & Meble Kropkowski - KM Przystań 4-3 (1-2)

Strzelcy bramek:
Drewpol & Meble Kropkowski: Piotr Olejnik (2), Paweł Kleischmidt (2);
KM Przystań: Patryk Lemke (1), Michał Wąsik (1), Wojciech Domachowski (1).

2. Grześkowiak Team - METTEC 2-5 (2-1)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Krzysztof Neubauer (1), Rafał Bronk (1);
METTEC: Krystian Kiwatrowski (2), Marek Szczepański (2), Szymon Grzelak (1);

Napomnienia:
Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team), Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team);
Wykluczenia:
Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team).

3. San Marino - SŻL Monterzy 1-7 (0-2)
Strzelcy bramek:
San Marino: Daniel Szmyt (1);
SŻL Monterzy: Łukasz Pawłowski (3), Marcin Leszczyński (2), Krzysztof Riebandt (1), Patryk Cygański (1).

4. Tranzit-Buspl.pl - Dovista Polska 3-2 (1-1)
Strzelcy bramek:
Tranzit-Buspl.pl: Mariusz Wroński (1), Piotr Makowski (1), Krzysztof Dobrowolski (1);
Dovista Polska: Paweł Radzimski (2);
Napomnienia:
Arkadiusz Jeka (Tranzit-Buspl.pl), Patryk Bielski (Dovista Polska).

5. Gościniec i Hotel nad Wisłą - VITIS-Ogrody Marzeń 5-6 (5-3)
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (4), Przemysław Zawoliński (1);
VITIS Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (4), Dariusz Frost (1), Piotr Augustin (1);
Napomnienia:
Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Dawid Frost (VITIS Ogrody Marzeń), Michał Sadowski (VITIS Ogrody Marzeń).



Tranzit-Buspl.pl wraz ze składem:

Bartłomiej Babiarz
Robert Polański
Dawid Polański
Patryk Szlicht
Jakub Babiarz
Arkadiusz Jeka
Mateusz Jeka
Paweł Tasarz
Maciej Żeśko
Mariusz Wroński
Ryszard Janusz
Piotr Makowski
Krzysztof Dobrowolski
Tomasz Chamski




Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
54 bramek - Szymon Grzelak (METTEC), Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
28 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
20 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
19 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl);
16 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);
13 bramek - Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Marek Szczepański (METTEC);
11 bramek - Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl);
10 bramek - Jakub Resmerowski (METTEC), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
9 bramek - Artur Stawikowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska);
8 bramek - Wojciech Bieszka (METTEC), Patryk Bielski (Dovista Polska);
7 bramek - Patryk Różański (KM Przystań), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);
6 bramki - Jarosław Malarski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń), Adam Witek (METTEC), Michał Sadowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Piotr Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń);
5 bramki - Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Paweł Korzeniowski (San Marino), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Przemysław Zawoliński Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Michał Wąsik (KM Przystań), Krystian Kiwatrowski (METTEC);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Kamil Lipiak (METTEC), Maciej Megier (Dovista Polska), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Michał Stuczyński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Błaszkowski (Drewpol & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Szymon Jabłonecki (KM Przystań), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Dominik Mierzwa (VITIS - Ogrody Marzeń), Arkadiusz Jeka (Tranzit - Buspl.pl), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Jonatan Struczyński (Dovista Polska), Moritz Stepnakowski (Dovista Polska), Łukasz Pawłowski (SŻL Monterzy), Paweł Radzimski (Dovista Polska);


VI kolejka (26.09.2019 - czwartek)
1) 17.00 VITIS - Ogrody Marzeń - SŻL Monterzy
2) 17:50 Dovista Polska - San Marino
3) 18.40 19.30 METTEC - Tranzit - Buspl.pl
4) 19.30 KM Przystań - Grześkowiak Team
5) 20.20 Gościniec i Hotel Nad Wisłą - Drewpol & Meble Kropkowski


Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

  • krzysiek_gość

    20.09.2019, 08:30

    Pole karne to nie basen, żeby w nim nurkować.

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx6.xx4 
  • +1

    tak_gość_gość_gość

    20.09.2019, 11:54

    łooo makiera i lisek :) pozdro mordki !

    Odpowiedz
    IP: 78.88.xx6.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.