Wyniki VII kolejki 2 ligi (II runda) - ALPN 2017
II liga (05.09.2017)
1. Lichnowy - KM Przystań 11-4 (2-1)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Michał Kocik (3), Mateusz Kochański (2), Piotr Młodziński (2), Tomasz Aftyka (1), Andrzej Potoczek (1), Wojciech Młodziński (1), samobójcza (1);
KM Przystań: Bartosz Bogun (2), Jakub Kunowski (1), Filip Słomkowski (1).
2. Żwirownia Rokitki - Serwis Motochron 9-3 (3-1)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (3), Maciej Nowak (2), Dawid Marciński (1), Stanisław Witkiewicz (1), Wiesław Mik (1), Przemysław Zawoliński (1);
Serwis Motochron: Mateusz Tramowski (2), Marek Korczyński (1).
3. Pan Samochodzik - Project Stone Tczew 7-0 (2-0)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Paweł Barczewski (2), Michał Kolos (2), Kacper Nagórski (1), Krzysztof Riebandt (1), samobójcza (1);
Project Stone Tczew: Maciej Bylicki (1);
Napomnienia:
Michał Kolos (Pan Samochodzik), Łukasz Błaszkowski (Project Stone Tczew).
4. Ziomale - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - II liga
29 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
21 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
19 bramek - Piotr Młodziński (Lichnowy);
14 bramek - Jacek Radziszewski (Project Stone Tczew);
13 bramek - Radosław Zasada (Pan Samochodzik);
9 bramek - Michał Zelka (Pan Samochodzik);
8 bramek - Aleksandar Georgiev (Żwirownia Rokitki), Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Łukasz Błaszkowski (Project Stone Tczew);
7 bramek - Michał Kolos (Pan Samochodzik), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik),
6 bramek - Tomasz Aftyka (Lichnowy), Damian Kiwatrowski (Żwirownia Rokitki), Mateusz Tramowski (Serwis Motochron), Michał Arendt (Pan Samochodzik), Marcin Wolski (Żwirownia Rokitki);
5 bramek - Igor Rutkowski (Lichnowy), Mateusz Kochański (Lichnowy), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Patryk Szarmach (KM Przystań), Damian Wasiek (Serwis Motochron), Piotr Pryll (Pan Samochodzik);
4 bramki - Jakub Strużyński (KM Przystań), Tomasz Kielbratowski (Project Stone Tczew), Dawid Marciński (Żwirownia Rokitki), Karol Ejankowski (Ziomale), Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki), Paweł Barczewski (Pan Samochodzik), Maciej Nowak (Żwirownia Rokitki), Michał Kocik (Lichnowy);
3 bramki - Marek Wasiek (Serwis Motochron), Tomasz Bzówka (Serwis Motochron), Mateusz Szwalka (Ziomale), Kacper Kaszubowski (Lichnowy), Andrzej Potoczek (Lichnowy), Bartosz Bogun (KM Przystań), Marek Korczyński (Serwis Motochron), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki);
Harmonogram spotkań (III runda):
I kolejka (12.09.2017 - wtorek)
1) 17.50 Project Stone Tczew - Serwis Motochron
2) 18.40 Żwirownia Rokitki - Lichnowy
3) 19.30 KM Przystań - Ziomale
4) Pan Samochodzik - pauza
II liga (05.09.2017)
1. Lichnowy - KM Przystań 11-4 (2-1)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Michał Kocik (3), Mateusz Kochański (2), Piotr Młodziński (2), Tomasz Aftyka (1), Andrzej Potoczek (1), Wojciech Młodziński (1), samobójcza (1);
KM Przystań: Bartosz Bogun (2), Jakub Kunowski (1), Filip Słomkowski (1).
2. Żwirownia Rokitki - Serwis Motochron 9-3 (3-1)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (3), Maciej Nowak (2), Dawid Marciński (1), Stanisław Witkiewicz (1), Wiesław Mik (1), Przemysław Zawoliński (1);
Serwis Motochron: Mateusz Tramowski (2), Marek Korczyński (1).
Project Stone Tczew:
Mikołaj Łaskarzewski
Maciej Trochowski
Mariusz Mikuła
Tomasz Hecksel
Piotr Liebrecht
Łukasz Błaszkowski
Maciej Bylicki
Jacek Radziszewski
Tomasz Kielbratowski
Maciej Krause
Szymon Zander
Marcin Korda
Bartosz Langowski
Michał Czyżewski
Damian Sowa
Mikołaj Łaskarzewski
Maciej Trochowski
Mariusz Mikuła
Tomasz Hecksel
Piotr Liebrecht
Łukasz Błaszkowski
Maciej Bylicki
Jacek Radziszewski
Tomasz Kielbratowski
Maciej Krause
Szymon Zander
Marcin Korda
Bartosz Langowski
Michał Czyżewski
Damian Sowa
3. Pan Samochodzik - Project Stone Tczew 7-0 (2-0)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Paweł Barczewski (2), Michał Kolos (2), Kacper Nagórski (1), Krzysztof Riebandt (1), samobójcza (1);
Project Stone Tczew: Maciej Bylicki (1);
Napomnienia:
Michał Kolos (Pan Samochodzik), Łukasz Błaszkowski (Project Stone Tczew).
4. Ziomale - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - II liga
29 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
21 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
19 bramek - Piotr Młodziński (Lichnowy);
14 bramek - Jacek Radziszewski (Project Stone Tczew);
13 bramek - Radosław Zasada (Pan Samochodzik);
9 bramek - Michał Zelka (Pan Samochodzik);
8 bramek - Aleksandar Georgiev (Żwirownia Rokitki), Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Łukasz Błaszkowski (Project Stone Tczew);
7 bramek - Michał Kolos (Pan Samochodzik), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik),
6 bramek - Tomasz Aftyka (Lichnowy), Damian Kiwatrowski (Żwirownia Rokitki), Mateusz Tramowski (Serwis Motochron), Michał Arendt (Pan Samochodzik), Marcin Wolski (Żwirownia Rokitki);
5 bramek - Igor Rutkowski (Lichnowy), Mateusz Kochański (Lichnowy), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Patryk Szarmach (KM Przystań), Damian Wasiek (Serwis Motochron), Piotr Pryll (Pan Samochodzik);
4 bramki - Jakub Strużyński (KM Przystań), Tomasz Kielbratowski (Project Stone Tczew), Dawid Marciński (Żwirownia Rokitki), Karol Ejankowski (Ziomale), Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki), Paweł Barczewski (Pan Samochodzik), Maciej Nowak (Żwirownia Rokitki), Michał Kocik (Lichnowy);
3 bramki - Marek Wasiek (Serwis Motochron), Tomasz Bzówka (Serwis Motochron), Mateusz Szwalka (Ziomale), Kacper Kaszubowski (Lichnowy), Andrzej Potoczek (Lichnowy), Bartosz Bogun (KM Przystań), Marek Korczyński (Serwis Motochron), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki);
Harmonogram spotkań (III runda):
I kolejka (12.09.2017 - wtorek)
1) 17.50 Project Stone Tczew - Serwis Motochron
2) 18.40 Żwirownia Rokitki - Lichnowy
3) 19.30 KM Przystań - Ziomale
4) Pan Samochodzik - pauza
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (1) dodaj komentarz
QQ13_gość
06.09.2017, 09:10
Bylo jak Lewandowski!
Zdobył bramkę, ale przegrali do "0". :-D
Odpowiedz