KS Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew 4:1 Stal Jezierzyce

Pogoń Tczew (fot. mat. prasowe)
Niedziela (29.04.2018) rano, zbiórka godzina 6:40 - dworzec lokomotywa. Wyruszamy na najdalszy wyjazd w tym sezonie, do Jezierzyc. W poprzedniej rundzie z Jezierzycami padł wynik
3:1. Od pierwszej minuty zarysowaliśmy przewagę na boisku.

Bramki(Asysty)
11` Krygier (Aronowska)
16` Aronowska (Puckowska)

24` Aronowska (Talenta)
33` Aronowska (Ziewiec)

Bramka Martyny Krygier, oraz trzy Oliwii Aronowskiej padły już w pierwszej połowie meczu, w której mogliśmy dołożyć jeszcze ze trzy trafienia. W drugiej połowie mecz toczył się bardziej w środkowej strefie boiska, jednakże również mieliśmy ze dwie/trzy okazje do zdobycia bramki, ale zawiodła skuteczność. Cieszymy się z trzech punktów i przygotowujemy się już na kolejny mecz.
Dzień wcześniej w sobotni poranek piłkarski weekend rozpoczęliśmy w Bobowie, gdzie nasze młodziczki rozegrały turniej z chłopcami z rocznika 2009.

Nasz zespół zajął pierwsze miejsce wygrywając wszystkie trzy mecze.

tel. 509-992-974

Po turnieju młodziczek udaliśmy się do Malborka. Zespół złożony z juniorek zasilony w postaci kilku zawodniczek zespołu seniorek mierzył się w meczu kontrolnym z AKP Jastrząb Malbork. Grę zaliczamy do udanych. Po pierwszej połowie remisowaliśmy 2:2. Po przerwie zdobyliśmy jedną bramkę autorstwa Sylwii Stec, a przeciwniczki dołożyły dodatkowe 3 oczka.
Pozostałe dwie bramki dla naszego zespołu zdobyła widniejąca na zdjęciu Weronika Łobocka.
Sparing również oceniamy bardzo pozytywnie, wiele zawodniczek rozegrało swój pierwszy mecz w życiu. Grające zebrały cenne doświadczenie, które będzie procentować w ich rozwoju.