Tczewianin bronił bramki reprezentacji Polski od pierwszych minut. Zebrał cięgi od Tomaszewskiego...

Sebastian Małkowski (fot. przesłane do Tcz24)
Sebastian Małkowski, bramkarz Lechii Gdańsk to jeden z największych i najlepiej rozwijających się tczewskich sportowców. Otrzymał w meczu z Litwą (przegranym przez biało - czerwonych 0:2) szansę gry od pierwszych minut jednak po 90 minutach, kiedy mecz się zakończył zebrał cięgi od legendarnego polskiego golkipera Jana Tomaszewskiego.

Tomaszewski naszą pozycję na bramce określił tak "Do kadry nie powołuje (Smuda) Artura Boruca choć ten jest w świetnej formie. W kadrze gra natomiast jakiś ogórek co łapać może muchy" - powiedział serwisowi dziennik.pl.

Autor: Młokos (Tcz24)

Komentarze (11)

• Franek Smuda gdzie te cuda?_gość

26.03.2011, 20:27

czytałem cały wywiad

Cała Lechia łapie muchy:D. Tomaszewski jak zawsze grubo jedzie. Bardziej od Małkowskiego Smudzie się dostało:D

IP: 109.207.xx3.xx9
  • cinek_gość

26.03.2011, 22:12

Seba to super gościu ! a grubas niech sie wypowie na własny temat a nie młodego rozwijajacego sie zawodnika no a ogóra to ma w d****e ;)

IP: 188.147.xx4.xx8
  • duda_gość

26.03.2011, 22:14

Tomaszewski

Jak Tomaszewski nadal uważa się za "gieroja" to niech sam stanie na bramce...każdy się uczy na błędach a nie na krytyce innych... Brawa dla Sebastiana !!

IP: 109.207.xx8.xx6

26.03.2011, 22:33

ale jak ogorek moze muchy lapac

IP: 87.205.xx5.xx8
  • Glanc_gość

27.03.2011, 00:25

pomyśleć, że jeszcze 5 lat temu był zawodnikiem Wisły Tczew, a regularnie w Ekstraklasie zaczął grać de facto w listopadzie zeszłego roku. błyskawiczna kariera, aż dziwne, że Smuda na niego postawił (bo obiektywnie Małkowski<Sandomierski<Boruc, reszta bramkarzy ma kontuzje). szkoda, że debiut mało udany :/

IP: 77.253.xx4.xx4
  • pepsi cola_gość

27.03.2011, 15:33

tomaszewski

hehehe nie bo tomaszewski gdy odrazu debiutował w kadrze to był najlepszy i nie wpuszczał bramek co za kretyn zamiast pocieszyć chłopaka który ma talent to jeszcze go ciska na dodatek przy żadnej bramce nie zawinił heh cała ta reprezentacja jest śmieszna z pzpn na wszystko narzekają niech im mniej płacą to będą wygrywać z każdym a tak mają dobrze płacone to po co grać :)

Spoko, ale pieGdoli

Media dla Tomaszewskiego to jak Narkotyk. Odłączcie go!!! Żaden autorytet.

IP: 89.200.xx3.xx2
  • nico_gość

31.03.2011, 14:45

Tak sie składa że oglądałem mecz Polska - Litwa i prawda jest taka że nasza "gwiazda" bramkarska jest wspołwinna za stracone bramki. Strzały były kierowane w to miejsce które de facto bramkarz miał obstawione wiec nie powinny one paść. Po za tym Sebastian rozegrał dopiero jesli się nie mylę 10 albo 12 meczów w Ekstraklasie wiec niech jeszcze tam pogra zdobedzie doswiadczenie i wtedy Smuda może mu dac szanse a nie wyrywac młodego do kadry i potem narażac go na dosadne opinie ze strony takich ludzi jak p. Tomaszewski.

IP: 83.15.xx3.xx2
  • greg_gość

31.03.2011, 19:22

bravo

bravo dla naszego ziomka a ten Tomaszewski juz sie zestarzal i jemu lapac muchy, ale w jego nosie , swoje zrobil to fakt, ale niech teraz da zyc innym , rozwijac sie , Jan niech idzie do okulisty , bo juz pilki od slupka nie odroznia jeszcze raz brava dla Sebastiana

IP: 92.17.xx3.xx6
  • Tczewianin_gość

31.03.2011, 21:33

Tomaszewski to biedak.

Szkoda , ze ten tepak tak sie rozdrabnia , jezeli ten bramkarz to ogorek , to Tomaszewski to burak.

IP: 87.78.xx6.xx2