Amatorska Liga Piłki Nożnej - zapisy rozpoczęte!

(fot. mat. prasowe)
Amatorska Liga Piłki Nożnej - zapisy rozpoczęte!
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie serdecznie zaprasza amatorów piłki "kopanej" do zapisu do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Tczewie oraz wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Rozgrywki odbywały się będą na boisku "Orlik" przy II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie ul. Królowej Marysieńki 10, w każdy czwartek w godzinach 17-22 w zależności od ilości zgłoszonych drużyn oraz ustalonego regulaminu i systemu rozgrywek.

Chętnych do udziału w rozgrywkach serdecznie zapraszamy, a bliższych informacji udzieli organizator imprez sportowych Przemysław Kościjańczuk pod numerem telefonu 515-275-668 lub organizator@pcs.tczew.pl .

Zapisy trwają do 8 września br., natomiast pierwsze kolejki planowane są na 14.09.2023. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapisów!


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • ._gość

  29.08.2023, 09:05

  ZNOWU SIE NIE ODBĘDĄ

  WPISOWE TAK DUŻE, ŻE ZNOWU NIKT SIE NIE ZGŁOSI.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx5.xx3 
 • Kopacz_gość

  01.09.2023, 05:23

  Dlaczego informacje na temat ligi nie są rozpowszechniane jakiś miesiąc szybciej, żeby ludzie mieli trochę czasu na zorganizowanie drużyn czy też finansów z tym związanych? Przecież to absurd dać informację i 11 dni na zebranie drużyn.. Organizacja ALPN jest tragiczna. Kiedyś II ligi po 10-12 zespołów, a teraz od chyba 3 lat nawet 1 liga nie powstaje z powodu braku chętnych... Może warto trochę bardziej rozpowszechnić informacje żeby coś się ruszyło w tym "smutnym jak pi*** mieście"

  Odpowiedz
  IP: 165.225.xx6.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.