XIV Grand Prix Tczewa - rozgrywki zakończone

Rozgrywki już zakończone
Tczew - XIV Grand Prix Tczewa - rozgrywki zakończone
Piotr Ilewicz i Tomasz Wołoszuk, wygrywając ostatni turniej, potwierdzili swoją dominację w XIV Grand Prix Tczewa w siatkówce plażowej. Przepiękna pogoda towarzyszyła zawodnikom przez całe zawody i w czasie wręczenia nagród, które rozpoczęło się o godz. 21.30. 41 zespołów (27 OPEN, 10 kobiet i 4 40+) zagrało w ostatni czwartek wakacji.

Większych niespodzianek nie zanotowano, choć emocji nie brakowało. Do końca ważyły się losy pierwszego miejsca w kat. OPEN i pań. O zwycięstwie pary Hohn : Bartoń zadecydował dopiero bezpośredni finałowy pojedynek z parą Łazarska : Walentynowicz, który wygrały 21:17.

W kategorii 40+ szóste zwycięstwo Dusowskiego i Szwajkowskiego, którzy niepokonani zakończyli tegoroczne Grand Prix. Na uroczystym zakończeniu w ferii świateł i gromkich fanfarach nagrodzono 4 pary w kat. 40+, 5 par w kat. kobiet i 10 w kat.OPEN. Wylosowano również wśród wszystkich uczestników Grand Prix dwie nagrody specjalne - kurs prawa jazdy ufundowany przez Szkołę Nauki Jazdy "MAXIMUS" - Krzysztof Muchowski oraz odtwarzacz blue-ray ufundowany przez firmę "DDD". Zegarki dla zwycięzców poszczególnych kategorii ufundowała firma TIMEX WB - Wojtek Brange, a stroje sportowe firma P&J SPORT.

Nagrody wręczali wiceprezydent miasta Zenon Drewa i przedstawiciel P&J SPORT Piotr Domanek. Po wręczeniu nagród tradycyjna "kąpiel zwycięzców" w basenie, a następnie odbył się grill przy którym bawiono się do późnych godzin nocnych.

Organizatorem imprezy jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. Sponsorami XIV Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej są - Ośrodek Szkolenia Kierowców "MAXIMUS", TIMEX WB, firma "DDD" i P&J SPORT.

WYNIKI OPEN

ĆWIERĆFINAŁY

Wrzosek :Szlejter - Brange : Zbrzeźny 21:18
Ilewicz : Wołoszuk - Dziwierek : Chyl 21:19
Karnowski : Zieliński - Grabowski : Sipurzyński 21:10
Zięba : Niemiec - Krajnik : Mrozek 21:15

PÓŁFINAŁY
Wołoszuk : Ilewicz - Karnowski : Zieliński 21:12
Zięba : Niemiec - Wrzosek : Szlejter 21:16

O IIIm
Wrzosek : Szlejter - Zięba : Niemiec 21:13

FINAŁ
Ilewicz : Wołoszuk - Zięba : Niemiec 21:17

WYNIKI KOBIETY

ĆWIERĆFINAŁY

Hohn : Bartoń - Chmielecka : Grzyb 21:6
Gwizd : Kuzimska - Rembiasz : Brzozowska 21:6
Bąkowska : Kirszenstein - Baranowska : Krasińska 21:16
Łazarska : Walentynowicz - Nobis : Rembiasz 21:11

PÓŁFINAŁY
Hohn : Bartoń - Gwizd : Kuzimska 21:14
Łazraska : Walentynowicz : Bąkowska : Kiszenstein 21:17

O IIIm
Bąkowska : Kirszenstein - Gwizd : Kuzimska 21:11

FINAŁ
Hohn : Bartoń - Łazraska : Walentynowicz 21:17
 
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • taschoon

  29.08.2011, 10:04

  koniec

  Jak to na zakończeniu zwykle bywa imprezka wesoła do końca jednak tylko małe sprostowanko bo po imprezie i sporym zmęczeniu wkradł się błąd niewielki. W parach kobiecych jest: Łazarska : Walentynowicz - Nobis : Rembiasz 21:11 a powinno być: Łazarska : Walentynowicz - Nobis : Lidzińska. Gratulacje dla zwycięzców i kolejnego udanego turnieju.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia