Jak poradziła sobie Pogoń?

(fot. mat. prasowe)
W zeszły weekend Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew rozegrała kilka meczy w różnych ligach i kategoriach wiekowych.

II liga 2. kolejka

W drugie kolejce II ligi Pogoń podejmowała zespół Lipna Stęszew w Stęszewie. Od początku meczu Pogoń przeważała i na przerwę schodziła z 3 bramkową zaliczką. Po zmianie stron mecz się wyrównał, wynik meczu na 4-0 ustaliła Kwiatkowska Karolina, zdobywając tym samym hat-tricka.

Lipno Stęszew 0 - 4 Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew

Bramki (asysty)
10` Kwiatkowska Karolina (Krygier Martyna)
33` Krygier Martyna (Tryka Martyna)
36` Kwiatkowska Karolina (Ścisłowska Asia)
79` Kwiatkowska Karolina (Łobocka Weronika)

III liga 4.kolejka

Mecz był bardzo wyrównany i zacięty. Sporo sytuacji do strzelenia bramki dla każdej ze stron. Spotkanie mogło się zakończyć każdym możliwym wynikiem. Najgorszy jest fakt, że Pogoń straciła bramkę na 4-4 w ostatnich sekundach meczu.

Pogoń II Tczew 4 - 4 Jastrząb Malbork

2` Jastrząb
14` Łobocka Weronika (bezp. z rzutu wolnego)
22` Burczyk Małgorzata (Łobocka Weronika)
41` Jastrząb
43` Jastrząb
64` Schweda Kinga (Jaśniewska Ola)

70` Burczyk Małgorzata (bezp. z rzutu wolnego)
80` Jastrząb

Juniorki
Beniaminek 03 Starogard 7 - 1 Pogoń Tczew
Łapińska Oliwia (bezpośrednio z rzutu wolnego)

Młodziczki

W ten weekend najmłodsze zawodniczki Pogoni udały się na turniej w ramach rozgrywek prowadzonych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej, do Gniewu. Keramzyt Szprudowo organizował turniej dla chłopców z rocznika 2010, plus dziewcząt z rocznika 2008 i młodsze. W turnieju jedyną bramkę zdobyła Agata Jarońska.

Zapraszamy na kolejny mecz Pogonii. Tym razem zespół z Tczewa będzie podejmował u siebie drużynę z Włocławka - WAP Włocławek, która również wygrała dwa pierwsze mecze w II lidze.
Mecz rozpocznie się w sobotę (15.09.18) o godzinie 11.00 na Stadionie przy ulicy Elżbiety 21A.
Niecałą godzinę po meczu drugiej ligi zapraszamy na mecz Juniorek Pogoni Tczew. Mecz rozpocznie się o 14.00