ALPN. Grała II liga

ALPN 2018 (fot. mat. prasowe)
Tczew - ALPN. Grała II liga

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki V kolejki II LIGA - ALPN 2018

II Liga runda rewanżowa (16.10.2018)

1. Lichnowy - SŻL Monterzy 1-3 (1-1)

Strzelcy bramek:
Lichnowy: Bartłomiej Janicki (1);
SŻL Monterzy: Patryk Cygański (2), Krzysztof Kuliński (1).

2. Grześkowiak Team - Serwis Motochron 1-3 (0-3)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (1);
Serwis Motochron: Damian Wasiek (2), Łukasz Bzówka (1);

Napomnienia:
Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Mateusz Tramowski (Serwis Motochron).

3. Tranzit - PanLink 6-2 (2-1)
Strzelcy bramek:
Tranzit: Mariusz Wroński (3), Dawid Poloński (3);
PanLink: Arkadiusz Jeka (1), Marcin Jeka (1);
Napomnienia:
Marcin Połaczek (Tranzit), Rafał Storma (PanLink).

KM Przystań - pauza



SŻL Monterzy:

Łukasz Pawłowski
Patryk Cygański
Marcin Leszczyński
Łukasz Meier
Krzysztof Dobrowolski
Krystian Leszczyński
Marcin Rekowski
Michał Jażdżewski
Krzysztof Kuliński
Krzysztof Paszek
Robert Kościelniak
Łukasz Błaszkowski
Marcin Puckowski
Maciej Chrzanowsk
Łukasz Olszewski




Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2018 - II liga
19 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit);
13 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);
11 bramek - Arkadiusz Jeka (PanLink);
10 bramek - Adrian Polański (Tranzit);
9 bramek - Paweł Woźniak (Serwis Motochron), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Paweł Gawroński (KM Przystań);
8 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy), Dawid Polański (Tranzit), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team);
7 bramek -Wojciech Domachowski (KM Przystań), Adrian Orzłowski (Serwis Motochron);
6 bramek - Robert Polański (Tranzit), Tomasz Schneider (Serwis Motochron);
5 bramek -Szymon Jagodziński (Lichnowy), Michał Kocik (Lichnowy);
4 bramki - Bartłomiej Janicki (Lichnowy), Karol Ciesielski (Serwis Motochron), Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Tomasz Aftyka (Lichnowy), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Łukasz Błaszkowski (SŻL Monterzy), Marcin Jeka (PanLink), Damian Wasiek (Serwis Motochron);
3 bramki - Kacper Niedziałkowski (KM Przystań), Adrian Włodarczyk (PanLink), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Mateusz Tramowski (Serwis Motochron);

Harmonogram spotkań:
VI kolejka runda rewanżowa (23.10.2018 - wtorek)
1) 17.50 Serwis Motochron - Tranzit
2) 18.40 SŻL Monterzy - Grześkowiak Team
3) 19.30 KM Przystań - Lichnowy
PanLink - pauza

Więcej informacji znajdziecie na www.pcs.tczew.pl

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA