"Wolni od nałogów" kopali piłkę

Młodzi zawodnicy turnieju (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - "Wolni od nałogów" kopali piłkę
We wtorek, 16 lutego, w hali widowiskowo - sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii szkół podstawowych rocznik 1997 i młodsi o puchar Starosty Powiatu Tczewskiego oraz o puchar Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Turniej przebiegał pod hasłem "Wolni od nałogów".

Do turnieju zgłosiło się 10 zespołów - 74 uczestników z terenu całego powiatu. Przed rozgrywkami ustalono system rozgrywek oraz czas gry. Ustalono, że zespoły zostaną podzielone na trzy grup (jedna grupa 4 zespoły), w których grano "każdy z każdym". Do dalszych rozgrywek awansowali tylko zwycięzcy (3 zespoły), które rozegrały spotkania systemem "każdy z każdym" o miejsca I-III.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce: GRYF TCZEW
II miejsce: WISŁA WALICHNOWY
III miejsce: GRYF TCZEW 2

Zwycięski zespół GRYF TCZEW występował w następującym składzie: JURCZYŃSKI ALEKSANDER, GAWROŃSKI PAWEŁ, MRÓZ DAMIAN, POSORSKI JAKUB, MUSIAŁ WOJCIECH, MANUSZEWSKI MIŁOSZ

Wszystkie zespoły zostały obdarowane słodkimi nagrodami. Zwycięski zespół GRYF TCZEW otrzymał pamiątkowy puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Tczewskiego oraz Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Trzy pierwsze zespoły otrzymały piłkę do gry oraz pamiątki związane z 750-leciem Miasta Tczewa.

Indywidualną nagrodę otrzymał w kategorii "król strzelców turnieju": Kowalski Daniel (Wisła Walichnowy)

Nagrody wręczali przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Tczewie Dariusz Górski oraz dyrektor POS w Tczewie Tomasz Tobiański.
Podziękowania kierujemy na ręce Starosty Powiatu Tczewskiego Pana Witolda Sosnowskiego, za ufundowanie nagród oraz za zrozumienie potrzeb organizacji turnieju. Słowa podziękowania należą się również Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta w Tczewie, która ufundowała słodycze dla uczestników turnieju oraz wydziałowi promocji przy Urzędzie Miasta w Tczewie za ufundowanie gadżetów związanych z 750-leciem Miasta Tczewa. Podziękowania kierujemy również na ręce organizatorów turnieju: Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zespół ds. prewencji, Dyrekcji II LO w Tczewie oraz Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • ~`_gość

  17.02.2010, 11:51

  G2009T

  Dziękujemy wszyskim drużynom za wspólną zabawę http://www.gryf2009.tczew.pl

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx1.xx4 
 • +1

  czytelnik_gość

  19.02.2010, 22:01

  wspaniali chłopacy

  wspaniali chłopacy ,na pewno bardzo dobra drużyna ,czego dowiedli na turnieju, gratulacje !!! (ale tytuł artykułu-hańba) ciekawe od jakiego nałogu się uwolnili

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx1 
 • `_gość

  20.02.2010, 15:40

  G2009T

  Jedynym ich "nałogiem" jest pilka nożna ale to zdrowe uzależnienie, :) fotki z turnieju http://www.gryf2009.tczew.pl

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx1.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.