Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców

Zawody (fot. mat. prasowe)
Tczew - Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 3 kwietnia 2019 roku na orliku II LO w Tczewie odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie szkół średnich dziennych, rocznik 1999 i młodsi.

Z powiatu tczewskiego udział w zawodach wzięło 6 szkół. Zawody przeprowadzono w 3 fazach tj. eliminacyjnej, półfinałowej i finałowej. W fazie eliminacyjnej uczestników zawodów rozlosowano do 2 grup. W grupach system "każdy z każdym" każda drużyna rozegrała po 2 mecze. Następnie w półfinale systemem "na krzyż" zwycięzca grupy A zagrał z drużyną z II miejsca grupy B i odwrotnie - drużyna z II miejsca grypy A zagrała z drużyną, która zajęła I miejsce w grupie B. W finale drużyny z drugich miejsc półfinałowych zagrali o 3 miejsce w zawodach, a zwycięzcy - o I miejsce. Ostatecznie zwycięzcą zawodów została reprezentacja I LO w Tczewie.KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:


1. miejsce I LO Tczew

2. miejsce ZSE Tczew
3. miejsce II LO Tczew
4. miejsce ZSBiO Tczew

5. - 6. miejsce ZSRiK Tczew, ZST Tczew


Skład Zespołu Zwycięskiego:
Galewski Wiktor, Gdaniec Dawid, Jurczyński Maximilian, Kamiński Paweł, Kochanowski Bartosz, Krzemiński Jan, Rytlewski Franciszek, Smoliński Mateusz, Tuptanowski Kacper,

Trener/Nauczyciel WF:
Ireneusz Jeszke


Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej